• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

  • Temu pokrenuo case jx80
  • Datum prvog posta

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
neznam točno jedino ovaj heder je mislim 22 ili 23 000 eura a za žitni neznam :oops: :oops:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
breza kaže:
neznam točno jedino ovaj heder je mislim 22 ili 23 000 eura a za žitni neznam :oops: :oops:
u skupo.............pa to skoro kao malo bolji rabljeni kombajn :madmana: :scratch
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
a je, ima ih i jeftinijih već nekih 14-15000 ali mu trgovci kažu da ovaj mora 20 godina izdržat
 
K

KRESO

Guest
ima jedan čovjek kod mene takvog novog je kupio ima jedno 7m heder a trag kotača oko 4 metra ...ogroman je he,he ja sjedio unutra 8)
 
K

kingletic

Guest
Evo jos nekih slika naseg Hollanda ali ovog puta sa kukuruznim 6-rednim hederom na preklapanje..

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 
M

mijani

Guest
Ljudi ima li ko iskustva ili zna nesto o kombajnu NH 5070 i hederom 5,1m. Ili sa NH TC56 to je isti kombajn samo stariji. Unapred hvala
 
T

tomonh

Guest
Ja sam kupio jesenas novog TC 5070,bio je u gudovcu. Ima 5redi gering i 4.5m žitni. Zadovoljan sam, nije kompliciran i nema puno elektronike. Znam da u prospektima ima heder i do 6m,al mislim da je to previše. Mi smo tražili heder 4.2m,al nema pa smo uzeli 4.5m. Nije velik potrošač sa 350l kombalniral oko 2 dana. Pogledaj na prijašnjim postovima. Dal planiraš uzet novog...
 
M

mijani

Guest
Da novog,sa separatorom. Ima li tvoj separator ? i kazu mi da za njega zakacim kukuruzni heder sa 6 redova, cini mi se malo previse. Jos se razmisljam izmedju NH 5070 i JD 1450.
 
T

tomonh

Guest
Nema,nisu nam ga ni ponudili. Bolje uzmi 5 redi zbog veličine bunkera,koliko para koji košta. On je dobar jel je dosta klasičan,nema puno elektronike. Dario nam je pričal da mora naručiti kombajn i neku veliku prikolicu,jel to za vas. Meni se dopada traktorT7050 ili t7060,al me strah da neukinu kapitalna. Sa separatorom bi mu bilo lakše 6 redi. Meni di je bila dobra kukuruza sa 5 redi nisam mogo doč gore dole po tabli od cca 550m ostajalo i do 100m, a kaj da su još dva reda više. Kolko zemlje radite..
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Ma kad otvaraš vrata za pišanje, pivo, želje, čestitke i pozdrave pa mora malo i uć prašine..
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Ako ima netko manual od new holanda S1900 silažnog kombajna skeniran u slikama ili u pdf-u bio bi zahvalan.
 
T

tomonh

Guest
Ima klimu,alpar puta otvoriš vrata kod kipanja da netko uđe k meni u kombajn i evo ti prašine...
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
tomonh kaže:
Ima klimu,alpar puta otvoriš vrata kod kipanja da netko uđe k meni u kombajn i evo ti prašine...
Aha! Turistički obilazak stroja ;) nek malo ljudi vide kaj imaju moderni kombajni!
Prašina u kabini je zbog :mrgreen: .... he,he,he TomoNH,kad si otkril :scratch da tvoj kombajn ima filter kabine :lol:
Jesi li kaj kombajniral nakon kaj sam bil pri tebi,kak se ponaša varijator?
 

Najnoviji postovi

Na vrh