• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

  • Temu pokrenuo case jx80
  • Datum prvog posta
J

johnycaseih

Guest
u nasem selu,backi petrovac,ima jedan kombajn NH TC56 star 2g i sve dobro vrsi zito soju suncokret samo kukuruz jako melje,i ljudi se zale da im taj kombaj napravi lom u kukuruzu od 8 do 10 posto? neki kazu da nema blinde na korpi a neki kazu da nije dobro podesen,e sad sta je tu lose neznam a i serviseri su mi bili par puta i nikak oda nasteluju da kombajn nelupa kukuruz? a kombaj n je platio sa svim troskovima i hederima 160 000e
 
T

tomonh

Guest
Moj tc 5070 je isti kao i taj tc56 samo linija poslije,i baš super bere kukuruz,malo ga lomi a i sve ovisi o kukuruzu.
varijator je dobro.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Opet je parkirana na dipu makina, je znaš koliko radi uslužno po rali?
 
S

skolan93

Guest
radi po rali 500,to je cijena sa pdv-om

gledo sam ga neki dan u žetvi ječma,opaka makina ali nije on za naš kraj,premale su parcela

muči se dok zađe na njivu, dok se okrene...
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ja ih imam par po ral a ostalo po 500-1000 čhv. Da vidiš muke :mrgreen:
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
ne kužim zašto kupuju tako velike strojeve meni je Spudič prošli vikend žeo ječam sa starim detz farom a novi masej stoji doma kaže da nemože doč do svake njive.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
A čuj, ima se može se. Kaj nije ovaj nh od slonke???
 
S

skolan93

Guest
toma84 kaže:
A čuj, ima se može se. Kaj nije ovaj nh od slonke???

da,od slonke je
 
T

tomonh

Guest
Pošto on žanje na veliko čuo sam da ide Udbinu vršit raž po 100ha
 
S

skolan93

Guest
tomonh kaže:
Pošto on žanje na veliko čuo sam da ide Udbinu vršit raž po 100ha

da imao je tamo u najmu oko 200 ha,ali ne znam dali još uvijek ima

baš me zanima kome i po kojoj cijeni se može prodati raž :scratch
 
T

tomonh

Guest
Čuo sam da ima tamo oko 125ha neki čovjek.on mu vrši al dal znaš pošto
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
kolko sam čul da je on izgubil tu zemlju u lici zbog muljanja s poticajima
 
T

tomonh

Guest
Lako moguče,čuo sam da on iskorištava dobro kombajn da radi oko karlovca pa ode u liku opet u karlovac kukuruz
 
V

vedo

Guest
Jaoo fric...pa ti si pravi ovisnik o NH!!!Jel ga ti tjeraš ili... :)
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Da li tko šta zna o new hollandu tf 44 . Veličina, snaga , širina bubnja opčenito kakvi su u radu ?
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
jedna pila iz mog kraja
new holland cs 6050

radi po rali 500,to je cijena sa pdv-om

gledo sam ga neki dan u žetvi ječma,opaka makina ali nije on za naš kraj,premale su parcela

muči se dok zađe na njivu, dok se okrene...

Istina, išao je sada pokositi ječam jednom čovjeku na Orlovcu. Jedva je pokosio, kombajn širi od parcele :lol:

Evo jednog filmića iz Like
[YT]<iframe width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/9qt4nRT6aOs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>[/YT]
 
Na vrh