• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nezadovoljstvo

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Ekipa iz Bjelovara
Daj mi recite kakva su vam iskustva sa Vrt Bjelovar
Kakvi su u smislu plaćanja itd...
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Kad im prodajte robu kako brzo Plate i te šeme.
Dali se drže dogovora. Kako Ste sa cjenama zadovoljni.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Nesuradujemo vec duze vrijeme zbog toga sto su kao povoljni a kad naracunaju svoje neke paragrafe nikad nije onako kako bi trebalo.a placanje je bilo po dogovoru,bar do prije par godina,uglavnom jako malo ljudi radi sa njima,sve manje.jos nikad nisam nikoga cuo da ih hvali,neznam mozda su se popravili.:(nod):
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
2012 smo im prodali 15 t soje placanje odmah novci sjeli za dva mj.
Lani psenicu platili odmah 12 t
Kukuruz 150 t platili za 6 mj.
Ne drze se dogovora kod uzorkovanja gledaju ukrast gdje mogu itd.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Kaj su ti govorili dok si zvao za novce.
Takovo je i moje iskustvo.
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
A nema sta nisu biti ce za 15 dana kad im sjednu novci iz austrije pa valjda smo zametnulitaj racun i tome slicno .
Nemam nijedan racun da nisu platili ali dogovor je dogovor prodam soju i htio bi uzet 7-20-30 a oni meni posalju predracu a bili mi duzni i tako .
Nisam za takav poasao ako ti je teskl reci ali se drzi dogovora a ne da vozim robu u garesnicu i hrastovac a vrt mi pod nosom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh