• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

NH T6080 vs. DF agrotron 150

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
moje je mišljenje da DF ima sigurno skuplji servis od NH,a što se dijelova tiče za NH možeš kupiti i najmanju plastikicu i dobiti je na kućnu adresu u roku par dana.Gaso10 neznam u čemu je problem što se traktori sastavljaju u italiji :?:
motohod da li dijeloi stižu iz pradamana pokraj udina?
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Da... moguće je nabaviti svaki dio za New Hollande. Duže traje za stare (za mene je 15 godina traktor stari :blackeye )Fiatagri i Ford . 8) Dijelovi dolaze iz Pradamana kraj Udina ili iz njihove podružnice u mjestu Gorizia (slovenski: Gorica,grad uz "bivšu" slovensko-talijansku granicu).
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
tako sam i mislio,i sva sam ta mjesta prošao jer sam u italiji radio možda i 4 godine. hvala na odgovoru.
 
T

tomonh

Guest
Ja imam 3 novija NH,i u globalu sam zadovoljan sa servisom,svugdje ima malo trzavica,sve kaj je rekao Motohod je istina,a najvažnije je da si redovni platiša...
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Kaj se tiče servisa i plaćanja to je svugdje, i u ORO-u se plije plati pa dolaze jer imaju neplatiša i onda nikom ne vjeruju više. Kaj se tiče poštenih nema problema, samo su ovi prošli loše kaj nisu plaćali servise
 
T

tomomahomo

Guest
Jesi li kupio traktor?
Moje su simpatije na strani T6080 iz puno puno razloga. Prvo ako te mući da je to talijsnki traktor onda se varaš (tu je samo motor talijanski a ostatak je englez, premda sam uvjerenja da talijani rade vrhunske traktore, ako ne i najbolje), ovaj traktor je manja kopija T7000 traktora za koje ne treba ništa reći jer su pokupili sve žive nagrade, T6080 je robusniji, pregledniji (kabina je nešto najbolje na tom traktoru), buka u kabini je čini mi se 70 dB (što predstavlja razliku 15-20%), snaga motora je neusporediva. Vidi samo kolika ti je rezerva momenta - 37% i moment mu je 690 Nm što ti samo govori o snazi motora, dok Deutz na cijelom tom području snage radi pod direktivom EMC-a (što predstavlja samo trenutnu snagu), što se tiće hidraulike sve je opet tu na strani T6080 i ako zbrojiš 2+2 = T6080.
 

Najnoviji postovi

Na vrh