• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

nik_vž

nik_vž

Novi član
Tu od
18 Pro 2011
Poruka
16
pozdrav svima...
ja sam Nikola iz okolice Novog Marofa,
u mojem tj,tatinom vlasništvu su imt 533 od davne 78.g.,,i odnedavno universal dt 445 84.g.,,plugovi,sijačica,freza,sprica..kombajn john deere lanz oko 60.g...itd uglavnom bavimo se poljoprivredom za vlastite potrebe

evo slike traktora



Uploaded with ImageShack.us

p,s, trenutno smo u potržnji za kabinom za universala pa ako neko prodaje nek se javi na pm,,može i kabina od nekog drugog traktora pa budemo pripasali,,npr.imt 533,539,,ursus 335...355
 

nik_vž

Novi član
Tu od
18 Pro 2011
Poruka
16
kombajn je žitni,,bio je vrečar ali smo mu napravili bunker tak je žetva lakša i jednostavnija,,budem potražil slike pa stavim ak nađem koju
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Pozdrav i dobrodošao.
Kako si zadovoljan sa universalom?
 

nik_vž

Novi član
Tu od
18 Pro 2011
Poruka
16
hvala svima na dobrodošlici

zagorec-ja sam iz Mađareva,,odakle si ti??

dado 121-za sad smo super zadovoljni,kad smo ga kupili prenji most je imal malo lufta na bolcni ali to smo riješili,,ostalo sve je super,ovaj tjedan bude vjerojatno prefarban samo da nam je još kabinu nabaviti i to bi bilo to...
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal! ...

., odlično predstavljanje, lipe slikice., eh DA!, oćemo još i još! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
N

Nkopjar

Guest
AJ

pozdrav stari moj, ja sam ti isto iz novog marofa i isto se zovem nikola, doma sam ti tam nasuprot Bor-a u varaždinskoj ulici, znaš me sigurne jer ti dijelam s tvojim zemljakom galinom na radiju
 

nik_vž

Novi član
Tu od
18 Pro 2011
Poruka
16
bok,,znam te sigurno iz viđenja jer sam v zadnje vrijeme dosta česti posjetitelj burze koja je u susjedstvu radio stnice pa sam te sigurno negdje videl..heh
 
N

Nkopjar

Guest
je znam koju tu i tam zapaliti vani na stepenicama, ma znamo se onak i viđenja sigurno, još jednom Pozdrav!
 

nik_vž

Novi član
Tu od
18 Pro 2011
Poruka
16
mislim da bi bil red da ja malo upotpunim svoje predstavljanje sa par slika priključaka koje imam pa krenimo redom

tanjuraće 20 diskova



plug slavonac 2-brazni 12"



i još jedan slavonac isti ko i ovaj iznad njega:D



freza imt 619-2,,i kraj nje se malo vidi plug olt 2-brazni 10"



krunjać kukuruza..domaća izrada:supz:



šprica,,mislim da je 200l



kosa dubrava

 

nik_vž

Novi član
Tu od
18 Pro 2011
Poruka
16
mala prikolica domaće izrade,,ko stvorena za šumu



prikolica imt 3t(a može i više:D) 3-strani kiper



cirkular za drva isto domaća izrada



kola koja se već dugo ne koriste



evo i koja slika kombajna samo kaj se sad ništa ne vidi,,,ali budem stavil slike kad krene žetva





i ovo je freza koja bi trebala do vikenda doći doma,,jućer smo ju zakaparili samo trebamo prijevoz riješiti,,,freza je muratori 180cm



ostalo još moram poslikati pa stavim slike:supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Strojevi uredni,,,,,,,,,,,,:partyman::partyman:

Jel moreš reč koliko te izašla freza ako nije tajna............:shock:
 
Na vrh