• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nomad u Lici

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
Čovjek treba biti zadovoljan sa malim. Evo kuham grah vec tri sata, potrosih plin.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Da nije unutra buncek ili rebra odavna bi bil skuhan
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gigausupi

Član
Tu od
3 Stu 2014
Poruka
259
Pod nomad sam prvenstveno mislio na napasivanje koza/ovaca, ne znam što si ti mislio ?
Dakle, šator, vreca za spavanje itd...i po nekoliko dana negdje. Pa opet dalje ili bliže ovisno o paši. Naravno trazim šikare, zapušteno...da me ne bi neko. I naravno ako nemam izbora a trudit ću se da imam, na privatnom zemljištu dogovor s gazdom, smijem ili ne smijem ili mu u zamjenu dam nešto mlijeka/sira ovisi. Neki su sretni da dođeš i očistiš neki ne.
Što se solara itd tiče, električar sam, nešto ću valjda i sam znati popraviti, a nešto ako moram i kupiti. Baš sam počeo nedavno raditi u firmi koja se bavi solarima.
Koliko za mobitel ? Koliko mi treba za osnovno. Hitni pozivi, surfanje radi oglasa, ili da naučim nešto što ne znam a trenutno mi je potrebno za život. Vjeruj pun k mi je nepotrebnog buljenja u bilo kakve ekrane, oduvijek radije npr izrađujem nešto od drveta(hobi) sto tu sad ne mogu jer zivim u stanu ili npr uzgoj ribe(e tu sam stručnjak, 25 god akvaristike i zatim vrlo uspješan uzgoj konzumnih šarana i smuđeva. Bi i ostale vrste riba pokusao da sam imao uvijeta(npr pastrve...). U tom ja uzivam a ne u mobitelu. I ako si pročitao moj prvi post, pkaniram nešto i prodati pa ću kupiti bon. Zatim usluge. Možda nekom neke manje ekektričarske ili satovi njemačkog(vrlo dobro pričam) ALI isključivo povremeno i kad ću iz nekog razloga baš morati. Jer ne zajebava mi se više pretjerano s ljudima. Ako će ići bez toga super, ali spreman sam na sve.
Imam osjećaj da su tu neki ljudi pomiješali pojam pustinjaka i nomada. Nomadi su normalna pojava u dobrom dijelu svijeta a i kod nas još uvijek.
Evo ti novost: mislim da mi ipak niti motokultivator neće trebati. Ko ima volju nađe i način.
 

Najnoviji postovi

Na vrh