• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nova Godina

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,673
Sve najbolje u Novoj Godini kolegama forumašima, uz puno para a malo rada... hehehehe !
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
svima želim lijep provod na dočeku nove godine,da ga provedete sa vama dragim ljudima,te vam želim sretnu i uspješnu 2012 godinu :partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Svim forumašicama i forumašima prvo zdravlja,sreče,mira i blagostanja u novoj 2012,sve loše iz stare zakopajte i lupite sa lopatom,a u novu uđite sretni sa svojima najmilijima i da dogodine budemo svi još bolji :partyman::partyman::partyman:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
hvala i također želim svima skupa sve najbolje u novoj 2012. i da se nešto popravi u toj poljoprivredi, i da ipak nešto novaca ostane u čarapi.:roll:
 
B

Bobo

Guest
Zelim vam svima puno srece u Novoj 2012 godini! Ako bude srece, bit ce i svega ostalog ;)
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
sve najbolje svima pogotovo meni,najviše zdravlja onda bude i sveg ostalog
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
I ja se pridruzujem :arrow: :D
Neka nam je svima sretna ova dolazeca godina, a i sve ostale poslije nje, srece i zdravlja imali :partyman:, iz dzepa nam euri virili :weedman:,
a dusmani u dupe pirili :butthead:

Ajd zivjeli vi meni svi i uzdrvalje :partyman::drinkers::partyman::drinkers::partyman:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Svim forumašima i forumašicama od srca želim SRETNU I USPJEŠNU NOVU 2012 GODINU !!:partyman: :gitarist: :partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
E pa sad zvanično sretna vam nova 2012,FORUMAŠI i zagrlite svoje najmilije i poželite si zdravlje i sreču:heart::heart::heart:
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Sretna vam nova godina ! Puno zdravlja sreće i veselja ! :partyman::partyman:
 

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Sretnu novu,zdravog blaga u štali,dobre urode na poljima, poneki novi stroj i poticaje na vreme.
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
Sve najbolje u novoj 2012 da nam sve dobro rodi , da bude para koliko nam treba ,sreće i zdravlja
 

Kosjerac

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
167
Društvo srečna Vam nova godina, puno zdravlja, sreće i para a ostalo ima kod kineza.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
drage forumašice i dragi forumaši sve najbolje vam želim u Novoj 2012. godini i da bude dobrih poticaja..hehe ;)

evo ja došel iz provoda pa nemrem spati i reko idem u čestitare prejti..hehe:rolleyess::lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,499
sretna vam nova godina......
2zdwsyc.gif
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Dragi moji želim vam svima sretnu i uspiješnu 2012 godinu
 
M

MOCO

Guest
Svim forumašima i forumašicama od srca želim SRETNU I USPJEŠNU NOVU 2012 GODINU !!:partyman: :gitarist: :partyman:

Pridružujem se čestitkama i svima želim puno zdravlja i sreće
 
B

BAGERISTA

Guest
Sretna nova svima,i neka bude bolja od svih do sada,,,...:partyman::partyman::partyman:puno zdravlja i sriće.i svega ča si ki poželi...i klitu..(do godine):drinkers::drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh