• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

nova na forumu

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Pozdrav i dobro došla , :gitarist:



Ovčice su lijepe i na začuđujuće zelonoj travi , a slika nije uspijela u kompletu jer si vjerojatno kopirala krivi kod , pokušaj ponoviti sa još kojom slićicom :)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
janjci su ti mljac mljac , šteta ih je na klanje .
Još jedna žena ode , samo hrabro ..muški su opasni kad su u čoporu..dobrodošla
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Bravo i dobro došla i u svojoj temi!
Predpostavljam da nisi baš iz vtc. pa me zanima odakle si točno-čisto iz znatiželje!
Pozdrav još jednom !
 

MEDOLINA

Član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
130
Bravo i dobro došla i u svojoj temi!
Predpostavljam da nisi baš iz vtc. pa me zanima odakle si točno-čisto iz znatiželje!
Pozdrav još jednom !

Ne baš točnije Gradina!
 

MEDOLINA

Član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
130
Jel kužiš zašto se nije slika otvorila ? :?: ,,,, Zato što je :twisted: VUK među ovcama , he heeeee heeeeee :lol:

Ha ha ha da :twisted:strašan vuk ali pitom jer je moj!!!!!!:lol:
 
B

bosniahos

Guest
-

Dobrodošla.Netko mi jedno spomenija da je tamo vidija ćaglja u lovu kad je bia sa Đurom Dećakom.
 
Na vrh