• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

novi kolach

J

Jackie

Guest
Pozdrav svima! :D
Evo ga i cetvrti Bosanac na forumu, malo kasnim ali nema veze! Inace iz Travnika, srce Bosne, i u misiji preobrazaja iz gospodina u poljoprivrednika! Od sredstava tu je dobra volja, pregrst iste u stvari, i luda zelja da se nesto uradi da bi se obezbijedila sredstva za pristojan zivot! Nesto kontam da bi se moglo to napraviti u poljoprivredi, jer smo po tome bili poznati, a i kriza udara tako da ljudi odvajaju pare samo na rate kredita (kao korisnici ili kao ziranti! :lol: ) i racune, a ono sto ostane to se pojede! Eh, tu se negdje kontam uvaliti, pa vidjecemo!
Vidimo se na temama!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Dobro došao!
Novi ili stari Travnik (Pucarevo čini mi se) . Ako se još dobro siječam.
Tamo sam proveo 12 najljepših mjeseci u životu.
 
J

Jackie

Guest
:D
A interesantno je to kako ljudi sa strane grad zovu Stari Travnik... Nesto se ne mogu sjetiti da je ikad bio tako upisan. A valjda kako je bio Novi, tako su kontali da ovaj drugi morad biti Stari! :lol: A Novi je bio Pucarevo jedno kratko vrijeme.... I jos jedna stvar gdje stranci grijese: uvijek, redovno spomenu Plava Voda u mnozini (Plave Vode!)?!?! Ne kontam zasto to.... Elem, drago mi je da ti je bilo fino u mom gradu, i to je bilo tako nekad. Sad je dobar samo za one 4 najbolje stvari na svijetu: voda, sir, chevapi, kafa i vozi dalje! I to sto prije! Dotle je doslo... Tuga i zalost, mochvara.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Lutvine kahve 100 popio
i travničke se vode napio,
ali ne ostadoh u Travniku ;)
7 džamija na ulazu izbrojio,
Harijevih, Bajrinih i Merdanovih čevapa tone pojeo :lol:
Cigaru iz kahve nikad zapalio,
uvijek je za rahtluk zamjenio :lol:
A i sira sam ja probao,
nikada se od njega nisam razdvojio,
redovno u frižideru ima,
ovčjeg i kravljeg poljoradovog sira ima.
Imam ja i čaja sa Vlašića,
ali teško mi niz grlo ide,
bit će bolje dogodine ;)

Tako sam ja proživio i doživio Travnik. Dobro došao i čitali se :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh