• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Novi moderator

  • Temu pokrenuo agrotehničar
  • Datum prvog posta
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Picek kaže:
ZJ kaže:
Ti mi se činiš puno manje "brand pristranim" :lol: :lol: :lol:
ma vraga, samo to manje prikazuje javno..
ali dođe u Valtru, sjedne i pogleda i kaže: "dobro je ali Lambo je bolji" :mrgreen:


:D :D
 
G

GROF

Guest
Iskrene čestitke i Božji blagoslov!!! alen28 ... IDEMO DALJE... bog grof

p.s. alen28., moral sam ovo dodat., budi zakon ko i prije., niko ti niš nesmije., vlast je slast, i tako to...
ja ću častit kad dojdem u Bjelovar., a mislim da ćeš bome i ti!!!

MOLIM TE!; daj popravi vrime na vikalici., neznam možda ja nemogu poštimat., pa mi onda javi., kodmene je sada; 08.43 sati., 03.02.2008.god., a na vikalici je oko 12.00 sati ???

SRETNO!!!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
hehe konacno i "rusi"dolaze na vlast :supz:
 
Z

zrine892

Guest
savoris kaže:
hehe konacno i "rusi"dolaze na vlast :supz:
hehe...tako je...konačno rusi dolaze na vlast... :D :D :mrgreen: :mrgreen: :supz:
 
M

Mata imt 540

Guest
heheheh pa rusi su po meni veča sila od svih ....mislim u naoružanju ali da ne trkeljam tu bez veze....sve najbolje čestitke i o žeži po forumu ......i nije bitno kaj voziš nego da te to kaj voziš dobro služi ...tak barem ja mislim pozdrav
 
B

Bobo

Guest
Ekipa, pozdrav!

Uhvatio malo vremena, pa da vam se javim...

Vidim da ste moderatorom zadovoljni, pa se nadam da ce tako i ostati. Ovo je prva tema koju sam otvorio, pa mislim da je primjerena za moje komentare...

POZZ iz Engleske, i jos se cujemo!
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
zrine892 kaže:
e bobo jel puše BURA u enleskoj?hahaha :) :)

ma bobo skuplja maglu u filtere od imt-a pa će ih preprodavat kod nas :mrgreen: ;)
 
Č

Čugi

Guest
Izgleda da nisam u toku, šta radi Bobo u Engleskoj? :scratch

Evo sve imaš tu pa čitaj... Obrisan neispravan link.
 
P

Picek

Guest
Čugi kaže:
Izgleda da nisam u toku, šta radi Bobo u Engleskoj? :scratch
uvjerava ih da je IMT best buy kod malih traktora :mrgreen:
 
G

GROF

Guest
...zrine892., iskrene čestitke na VLASTI., vlast je slast..., ja sam uvik zato da mlade snage idedu naprvo...

BOG I ČITAMO SE!!! grof
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
alen28 kaže:
Obavijest forumašima da nisam ja obrisao temu "anketa torpedo vs imt" ! Nemojte me okriviti!
a tko je :axe: :axe: :axe:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
tema imt vs torpedo nema smisla. čak je i ima na forumu samo što je tema lock-ana davnih dana
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh