• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Novi motor NEW HOLLAND ILI FIAT 53-57 KW

Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
Pozz! opet sam otvarao novu temu jer nisam nasao adekvatnu,pa nek moderatori premjeste ak oce!

znaci pitanje je u naslovu! kolika moze biti cijena takvog motora, i koliko ga je tesko nabavit?
napisao sam New holland iako neznam da li oni imaju svoje motore ili sta
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Mislim da su to sve IVECO motori na tim Fiat i NH traktorima
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
i niko nezna cijene!?
ŠANANA ja mislim da stari fiati imaju i IVECO i bas FIATOVE motore, kako koji. kod mene je fiat, kod kolege iveco!
a ovi najnoviji NEW HOLLANDI imaju svoje motore, to sam gledo neki prospekt pa sam vidio u opisu da pise NH motor, pa me zanimala cijena, jer mozd bolje to nego generalka
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
i niko nezna cijene!?
ŠANANA ja mislim da stari fiati imaju i IVECO i bas FIATOVE motore, kako koji. kod mene je fiat, kod kolege iveco!
a ovi najnoviji NEW HOLLANDI imaju svoje motore, to sam gledo neki prospekt pa sam vidio u opisu da pise NH motor, pa me zanimala cijena, jer mozd bolje to nego generalka

pusti to kaj piše,

Za Nh motore isporučuje Fiat (iveco), Ford, sisu i drugi koji imaju suradnju s Nh -ovisi kako koji model...
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Da, ovi stari FIAT traktori imaju i FIAT motore, mislim da od serije 90 su krenuli IVECO motori.
Kum ima 65-94 iz 1995. god i ima gore Iveco-Fiat motor.
 

Najnoviji postovi

Na vrh