• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Novi prosvjed

  • Temu pokrenuo bosniahos
  • Datum prvog posta
B

bosniahos

Guest
Kroz moj atar prolazi velika kolona kamiona i tegljaća na njima piše odprilike DAJTE MI DA VOZIM HRVATSKI PIJESAK I ŠLJUNAK A NE UVOZNI.Jel to poćinje predizborna utrka ili jadni neznaju da je ŠODAR tj, zna se novac odpelan već odavno koje kako htil.Da nebude po onoj staroj iz Bosne Alija te kudi Alija ti sudi.Zna se tko je zatvoril šljunćare i piskare i koji i ćiji ljudi su doveli do propasti takvih firmi a da.A ni jedan kamion od brkatog silnika iz VT.zANIMLJIVO
 

korisnik2508

Član
Tu od
24 Kol 2010
Poruka
119
Kako nas debeli ministar ima teoriju. Kaze: "cijena je visoka, prinosi su dobri tako da ce te i sa tom cijenom prezivjeti". U prijevodu to znaci: "vi ste seljaci budite sretni sto ce te i to dobiti."
Kada je cijena bila 80 lipa ili kunu tada je isti ministar govorio: "na toj i toj burzi je cijena tolika, tako mora biti kod nas jer mi cemo u EU". Sada kad je cijena na burzi veca debeli ministar racuna koliko seljaci trebaju dobti novca, a da im to ne bude previse. Novac kvari ljude, pa nas ministar vodi brigu o tome.
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
579
Nije tesko zbrojit 2+2, ni 'ladne vode...

ne bavim se pšenicom niti znam kakvi su troškovi u proizvodnji pa zato i pitam. pretpostavljam da jesi nešto zaradio, inače nebi predavao ispod cijene
 
B

bosniahos

Guest
rebels rednecks

Jebate život ovu naši hdz sdp vlastodržci bi pobjegli u Islamsku Republiku Iran da kod nas napravi se ovaki prosvjed.Ili bi poslali superspecijalnu postrojbu A.C.A.B. na nas i prozvali bi nas Rebel Rednecks rušiteljima demokratije u hrvata.:axe::lol::supz:Možda bi potražili i pomoć u EU od njihovih savjetnika za krizne situacije hahahahahaha.A koliko smo zaradili od pšenice bumo vidili za sad smo dobili K.....U D.... a moramo još doplatit za zejtin:madmana:
 
Na vrh