• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Novi URSUS

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dečki da pitam a kaj ti novi Ursusi nisu baš zastupljenji kod nas?
Traktori močno izgledaju, u kakvom su to rangu traktori? Kad svi kupuju đonija, nju holanda, štajere, klase i takve. Kaj Ursus nije u tom rangu ili kaj?

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Kad te neko pita kakav traktor imaš a ti veliš Ursusa niko nije fasciniran. To je isto kao da si rekel da imaš IMT-a ili Zetora.
Na našim prostorima to je klasika.

Ali kad ti veliš da imaš đon dira, nju holanda, štajera, fenda.....odma si vrjedniji gazda. To kaj je traktor iz onog stoljeca i kaj djelove za njega moreš samo u muzeju kupiti nema veze. Ti si gospodar kak treba.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Sve mi jasno, ali kad vidiš ove nove čisto ok zgedaju. Sad kakvi jesu ja neznam, ali mislim da nisu loši, sigurno isto imaju sve moderno a puno jeftiniji od ovih ostalih.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Ali se Ursusom zovu a to na nasim prostorima nejde....
Onaj JD- 7745 je nosil boju JD-a i sused je kupil JD-a....
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Da nemreš biti gazda sa Ursusom, a niti sa Imtom, tak je pri nama. Joj kaj buju susedi rekli, pa ovaj ima ovog, ovaj ovog i tak u krug. Kak da ja onda novog Ursusa kupim koji je stoj samo takav.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Izvana još ok, ali u kabini je lošiji od Armatraka. Treba ga i u živo vidjeti kakva riješenja ima po sebi, nije samo motor i mjenjač sve na traktoru.
Pred 10g. I Kubote su tako izgledale pa danas su kao ostali zapadni nažalost i sa cijenom.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Meni se sviđaju, al mislim da nisu loši za neka manja domaćinstva, možda se varam.
Evo ovaj mi se baš jako sviđa.
Ali da imam ovoga nebi se bunil, za nekaj malo bolje netreba a novi traktor. Kaj se ljudi boje imena znači?


A imaju i velike snažne traktore, po meni su ti bolji nek neki Kineski i Turski.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,541
350 bi meni bil sasvim ok...samo treba u poljsku ić po njih, vidi mi se da nema zastupnika kod nas...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa to velim, i meni bi bil odličan da ga imam, ali viš kak je kad ljudi pate na marke kod nas, a traktorek sigurno nije loš. Siguran sam. Mislim da ima neki zastupnik u Slavoniji.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
350 bi meni bil sasvim ok...samo treba u poljsku ić po njih, vidi mi se da nema zastupnika kod nas...
Danijel d.o.o Pleternica je zastupnik ursusa za hrvatsku...barem je bil.
 

Najnoviji postovi

Na vrh