• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Novine o mehanizaciji

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
kada spominješ novine o mehanizaciji i traktorima i u hrvatskoj je poèeo da izlazi Agroklub ja se pretplatio izašla 4 broja i uredništvo mi javlja da se gasi problem sa sponzorima Bilo je svašta dosta dobro za poèetak

mario

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,043
I ja sam uzeo ta èetiri broja, ali ako bolje pogledaš vidjelo se da nemaju pojma, npr. testirali su traktor Kubota.

R

Ratarko

Guest
zvona kaže:
kada spominješ novine o mehanizaciji i traktorima i u hrvatskoj je poèeo da izlazi Agroklub ja se pretplatio izašla 4 broja i uredništvo mi javlja da se gasi problem sa sponzorima Bilo je svašta dosta dobro za poèetak
Agroklub kažeš , pojma nemam o tome , jel se ugasio ?
Šta je bilo u tim novinama , ja bih baš onakve novine o kojima vito govri ali na HR jeziku ?

mario

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,043
da ugasio se zbog premale zainteresiranosti!

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Pa mario za poèetak dobro sigurno bi kasnije bilo i nešto zapadno.Dali tko zna izlazi li još Agrotehnièar ja imam nekoliko brojeva ali iz 95-96god isto je išo preko pretplate

G

Guest

Guest
zvona renault je za svoje traktore do 1997.g. koristio skoro pa iskljucivo MWM motore i nesto malo deutz i perkins, a poslije 1997. g. vecinom JD motore i nesto malo (za traktore od cca 110 ks pa nadalje ali ne za sve modele) iveco. claas vecinom koristi jd motore, za traktore iznad 200 ks deutz, a za xeriona i chalengera cat i perkins (njih i ovako cat - catepillar radi za claas) dok za male traktore koriste tj. vinogradarsko vocarske (nectis) koristi iveco motore, jer vjerojatno neko od talijana i radi te traktore za njih.

V

vito

Guest
Tak agroklub je bio kopijine kopije kopija Profi-ja! Popunjavali su prostor cjenikom trktora na pola ukupnih stranica ! testiralisu tržište,oèito nije bilo puno interesenata. Šteta,vjerujem da bi se kasnije poboljhšali,a i na hrvatskom je!

V

vito

Guest
Agrotehnièar više ne izlazi pod tim imenom! Sad se zove PUP(profit u poljoprivredi) Mile Èuljat je tamo glavni!

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Znam Èuljat je bio i onda glavni urednik ipak je on mehanizator,dali si vidio kakve su sada , gdje se može nabaviti

mario

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,043
I mene zanima gdje se može nabaviti!

V

vito

Guest
Ah, dizajn mu nije jaèa strana, papir loše kvalitete. Ima 30-tak stranica. Godišnja pretplat bila je 150 kuna. 031 27 23 20

mario

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,043
Jel onda tko nabavio taj èasopis PUP(profit u poljoprivredi)? Da li je došlo nešto novo?

P

Picek

Guest
mario kaže:
Jel onda tko nabavio taj èasopis PUP(profit u poljoprivredi)? Da li je došlo nešto novo?
zadnji broj je bio u travnju èini mi se..
ili u ožujku..novi još nije izašao, barem ga još nisam dobio..

mario

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,043
Picek - PMT

Daj poslikaj malo zanimljive stvari u èasopisu i objavi da vidim kao izgleda.

P

Picek

Guest
izašao je novi broj PUP-a...
nažalost ne može se doći do PDF-filea časopisa..
eventualno ga mogu skenirati..

mario

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,043
Picek kaže:
izašao je novi broj PUP-a...
nažalost ne može se doći do PDF-filea časopisa..
eventualno ga mogu skenirati..
Pa šta onda čekaš? Jedva čekam da vidim............ :D :D :D :D

Najnoviji postovi

Na vrh