• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Novine o mehanizaciji

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
kada spominješ novine o mehanizaciji i traktorima i u hrvatskoj je počeo da izlazi Agroklub ja se pretplatio izašla 4 broja i uredništvo mi javlja da se gasi problem sa sponzorima Bilo je svašta dosta dobro za početak
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
I ja sam uzeo ta četiri broja, ali ako bolje pogledaš vidjelo se da nemaju pojma, npr. testirali su traktor Kubota.
 
R

Ratarko

Guest
zvona kaže:
kada spominješ novine o mehanizaciji i traktorima i u hrvatskoj je počeo da izlazi Agroklub ja se pretplatio izašla 4 broja i uredništvo mi javlja da se gasi problem sa sponzorima Bilo je svašta dosta dobro za početak

Agroklub kažeš , pojma nemam o tome , jel se ugasio ?
Å ta je bilo u tim novinama , ja bih baš onakve novine o kojima vito govri ali na HR jeziku ?
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Pa mario za početak dobro sigurno bi kasnije bilo i nešto zapadno.Dali tko zna izlazi li još Agrotehničar ja imam nekoliko brojeva ali iz 95-96god isto je išo preko pretplate
 
G

Guest

Guest
zvona renault je za svoje traktore do 1997.g. koristio skoro pa iskljucivo MWM motore i nesto malo deutz i perkins, a poslije 1997. g. vecinom JD motore i nesto malo (za traktore od cca 110 ks pa nadalje ali ne za sve modele) iveco. claas vecinom koristi jd motore, za traktore iznad 200 ks deutz, a za xeriona i chalengera cat i perkins (njih i ovako cat - catepillar radi za claas) dok za male traktore koriste tj. vinogradarsko vocarske (nectis) koristi iveco motore, jer vjerojatno neko od talijana i radi te traktore za njih.
 
G

Guest

Guest
agroklub se licencno izdava kod nas ali sad ga vise ne nalazim nigdje (bilo ga je jedno kratko vrijeme i na kioscima). mislim da bi ovdje trebalo postaviti pitanje u vezi tih novina Obrisan neispravan link.
 
V

vito

Guest
Tak agroklub je bio kopijine kopije kopija Profi-ja! Popunjavali su prostor cjenikom trktora na pola ukupnih stranica ! testiralisu tržište,očito nije bilo puno interesenata. Å teta,vjerujem da bi se kasnije poboljhšali,a i na hrvatskom je!
 
V

vito

Guest
Agrotehničar više ne izlazi pod tim imenom! Sad se zove PUP(profit u poljoprivredi) Mile Čuljat je tamo glavni!
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Znam Čuljat je bio i onda glavni urednik ipak je on mehanizator,dali si vidio kakve su sada , gdje se može nabaviti
 
V

vito

Guest
Ah, dizajn mu nije jača strana, papir loše kvalitete. Ima 30-tak stranica. Godišnja pretplat bila je 150 kuna. 031 27 23 20
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Jel onda tko nabavio taj časopis PUP(profit u poljoprivredi)? Da li je došlo nešto novo?
 
P

Picek

Guest
mario kaže:
Jel onda tko nabavio taj časopis PUP(profit u poljoprivredi)? Da li je došlo nešto novo?
zadnji broj je bio u travnju čini mi se..
ili u ožujku..novi još nije izašao, barem ga još nisam dobio..
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Picek - PMT

Daj poslikaj malo zanimljive stvari u časopisu i objavi da vidim kao izgleda.
 
P

Picek

Guest
izašao je novi broj PUP-a...
nažalost ne može se doći do PDF-filea časopisa..
eventualno ga mogu skenirati..
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Picek kaže:
izašao je novi broj PUP-a...
nažalost ne može se doći do PDF-filea časopisa..
eventualno ga mogu skenirati..

Pa šta onda čekaš? Jedva čekam da vidim............ :D :D :D :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh