• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

nowke

N

nowke

Guest
Pozdrav forumasi iz Subotice
Zovem se Novica Mavrak imam 22 godine zavrsio sam osnovsnu i srednju skolu
zelim da upisem gimnaziju ali polako.Na ovaj forum sam dosao kada sam slucajno ukucao modeli traktora posto sam veliki fan poljo. masina verovatno se pitate zasto? Zato sto sam kao mali stalno isao na zetve psenice itd. moj tata je radio u jedno kombinatu koji se raspao. Drago mi je da sam deo ovog foruma.

;)
 
M

MOCO

Guest
Pozdrav, sad nije mi jasno ovo tvoje školovanje; osnovna-srednja-pa onda želiš gimnaziju!? nebi li trebao možda neki faks?
 
N

nowke

Guest
Pozdrav, sad nije mi jasno ovo tvoje školovanje; osnovna-srednja-pa onda želiš gimnaziju!? nebi li trebao možda neki faks?

malo sma skrenuo s puta pa kapiras pokusao sam se zaposlit al nije mi islo pa cu nastaviti skolovanje !!!
 
N

nowke

Guest
to moj tata evo malo slicica

http://imageshack.us/photo/my-images/585/57275928.jpg/

poslednja zetva ovoga krsa CLASA lexiona 560 vise je imo opravki nego radnih sati !!!
http://imageshack.us/photo/my-images/832/39688441.jpg/
ovaj je 2002 godiste stari ali je samo 2 puta imao kvar i nista vise planiramo da prodamo masine i gotovo je s poljoprivredom sto se tice zemlje koju smo radili bila je oko 120 Hektara nije jako velika ali dovoljno jos smo i nekima kada je zetva radili i kosili za dzabe moj tata je zavrsio s poljoprivredom zauvek zao mi je ali krvav je to dinar ! :madmana::madmana::madmana:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!

., ostavi poljoprivredu za hobi., a nastavi sa školom ako ikako imaš volje i mogućnosti!!!
 
N

nowke

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!

., ostavi poljoprivredu za hobi., a nastavi sa školom ako ikako imaš volje i mogućnosti!!!

hvala puno !!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh