• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

O meni i case JX 80

  • Temu pokrenuo bojandobricic
  • Datum prvog posta

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
krki kaže:
moj ima klimu i sire gume a nema kompresora
A koliko si ga platio sa PDV-om???
Daj nabaci koju sliku svoga case-a...
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Bojandobricic evo da ti i ja poželim dobrodošlicu :D po korisničkom sam te prepoznao :D
moj kolega iz srednje jel tako? :D e bili su to lijepi dani..
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ja sad gledam kako ti nisam zaželio dobrodošlicu a bio sam gotovo siguran da jesam. :oops: ja se ispričavam i želim ti dobrodošlicu iako si več neko vrijeme tu i da te case služi dugo dugo.
jesi ti možda casea kupio onda kad su bili na kaciji ono jednu jesen????
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
moj je bio u proljece 2009 24000€ sa klimom traktor cista mehanika nis elektronika mjenjac 12 napred nazad 12
 
B

bojandobricic

Guest
Narucili smo ga 2007 u jesen, a stigao je u trecem mjesecu 2008. Da bila je neka akcija. imaš na prvoj stranici neke dvije slike
 
B

bojandobricic

Guest
dmatkovic96 kaže:
Bojandobricic evo da ti i ja poželim dobrodošlicu :D po korisničkom sam te prepoznao :D
moj kolega iz srednje jel tako? :D e bili su to lijepi dani..

Pogodio si, e da bilo je to vrijeme
 
Na vrh