• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Objekti - Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

imt 577.. kaže:
Samo da se pohvalim da imam u pripremi metalnu halu odnosno hangar polukružni dimenzija 30x11 i visina 7 metara, ako Bog dan poslije Uskrsa montiram pa stižu slike!

Di su slike?

btw. morao sam novi post da dignem temu jer član imt577 još nije stavio slike...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

@Petar:zašto nema kabine na medvjedu :?:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

E vidiš onaj sic iznad kabine na utovarivaču, baš on mi smeta, pa kad je utovar onda kabina ide dole. Moramo nešto skemijat da odmaknemo utovarivač dalje.
 
Tu od
17 Lip 2009
Poruka
174
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Hei peter koji je ovo URSUS u tebe ako je c-360 de mi aslikaj gdje se nalaze brojevi motora i sasije,hvala ti unaprijed.
Podrav!!!
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

SamSvojMajstor kaže:
Hei peter koji je ovo URSUS u tebe ako je c-360 de mi aslikaj gdje se nalaze brojevi motora i sasije,hvala ti unaprijed.
Podrav!!!

Hm, ovako otprilike ako me pamet služi, imaš na pločici kod instrument table, na deklu mjenjača kod pedale lijeve kočnice, i na motoru bi trebala biti pločica između alnasera i filtera ulja. Sutra ti označim na slikama ako nenađeš, i odgovorim ti u temu ursus
 
M

marioJB

Guest
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Stize jesen gradi se i kod nas..

Na redu je kukuruzana i supa za prikolice i prikljucke...sve ce bit u jednom..oanko kukuruzana i na jedno pero supa sa jedne strane obijena a mozda cak i sa dvije.da bi isao traktor unutra ovih dana cemo betonirat babice..građa je vec na pilani a nesto i doma.evo pokoja slika utovara građe:

U glavni ulogama: Universal 550 M,prikolica Home Made, i ruka za utovar

Fotografija-0146.jpg


Fotografija-0148.jpg


Fotografija-0149.jpg


Fotografija-0151.jpg
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

evo i ja nešto sklepao u ova dva dana,sad taman počeo pljusak... :D :D
i681283_DSC00071.JPG
i681282_DSC00072.JPG


ukupno potrošeno 600kn za 4 grede hrastove 10x10 i malo više od pola kubika daske colarice,ostalo sam sve imao doma....
dimenzije 4x3,5m,sa zadnje strane,kao što vidite,rastu čempresi koji će zatvoriti zadnju stranu i to je to...
 
M

marioJB

Guest
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Eto pocela izgradnja i kod mene:Veci dio posla napravljen,jos malo pa ce zetva pa je sve ubrzano!!

Fotografija-0157.jpg

Fotografija-0158.jpg

Fotografija-0159.jpg

Fotografija-0160.jpg

Fotografija-0161.jpg
 
A

agt835

Guest
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Ova je sagrađena ove godine:
Picture_055.jpg
Picture_040.jpg
Picture_041.jpg
Picture_042.jpg
kuca6.jpg
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

to nije poljoprivredna šupa to je vikend kučica za dvorišni alat.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Pozdrav!
agt835 - sve je ideala...svaka čast za odrađeni posao...milina jedna videti takvu kućicu,,,samo imam jednu zamerku :lol: :lol: :lol: ......gde je mrežica sa koša???...najbitnija stvar! Pa će bit ideala!
Pozdrav Joe! :mrgreen:
 
A

AGRIPLUS65

Guest
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

odnesla ju dobra, pozdrav iz paurije :rolfer: :rolfer: :rolfer: :rolfer:
 

thompsonzfa

Član
Tu od
20 Ožu 2009
Poruka
238
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Evo ovo ljeto smo radili dvije šupe, jedna je samo za Zmaja, a druga je za ostale strojeve! Ova za Zmaja još nije pokrivena, al će biti uskoro, pa evo nekoliko slika iz vremena izgradnje











i na kraju to izgleda ovako:





Evo i jedne od šupe za Zmaja, iako još nije gotova, malo sam je taman napravio, al sva sreća neće Zmaja terat unutra niko osim mene i buraza tako da nema problema :-D



Sve smo radili više manje sami, i nije previše koštalo, striko mi je limar i ima puno iskustva s takvim stvarima, a i lima je imao nešto viška :-D Lim je aluminijski zato što je trebalo tak nešto ići na more, ali nažalost ništa od toga, pa je ovdje završilo! Lijep pozdrav iz VTC
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

odlićno napravljeno,svaka čast :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Nemoj samo niti pomišljati kupovati veći kombajn od Zmaja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dobro napravljeno :!:
 
U

URSUS335

Guest
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Odlične su ove obadvije šupe,.. Jedino mi se čini da je na šupi od zmaja malo krov šuplji,.. :D
 

thompsonzfa

Član
Tu od
20 Ožu 2009
Poruka
238
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Pa da, taj krov još ne drži vodu :D naručene su ploče u Osijeku, stavljat ćemo ploče širine 1 metar u punoj dužini, znači 8 metara! Ići će 4 takve ploče, samo što će biti dublje profilirani lim pošto je raspon malo kritičan, al eto tako smo zamislili.... to još treba dobro poletvati i onda te ploče i to je to! Pa da nećemo kupovati veći kombajn od Zmaja, i ovaj je ionako prevelik za površinu koju godišnje skine :D a ako nekad dođe veći kombajn onda će ići i veća šupa, jer kako je već negdje navedeno šupa nikada dosta!
 
P

pixa93

Guest
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

ja sam napravio supu ali posto je kombaj vrlo velik nestanu svi strojevi.dok vidim da mi plugovi rotodrljaca i malcer kisnu dode mi da placem.dok bih imao novaca napravio bih jos barem 2 takve nadstresnice da mi sve stane


nest najgore mi je dok skupi strojevi a i pogotovo novi kisnu
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

pixa93 kaže:
ja sam napravio supu ali posto je kombaj vrlo velik nestanu svi strojevi.dok vidim da mi plugovi rotodrljaca i malcer kisnu dode mi da placem.dok bih imao novaca napravio bih jos barem 2 takve nadstresnice da mi sve stane


nest najgore mi je dok skupi strojevi a i pogotovo novi kisnu
kupi ceradu pa nešto na brzinu improviziraj samo toliko da strojevi ne stoje na kiši i snijegu.
 
P

pixa93

Guest
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

ma te erae su za *****.kostaju a nist nevrjede a za one kamionske su preskupe.mislio sam da dajem da sivaju cerade za strojeve ali se neispati.imam sad sve pripremljeno za nadogradit supu pa samo cekamo d skupimo neku kunu pa cemo jos nadogradit
 

Najnoviji postovi

Na vrh