• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Objekti - Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Č

Čugi

Guest
Kao što naslov teme kaže, stavljajte slike smještaja vaših mašina!

Ja sam danas konačno postavio prve nosače krovne konstrukcije :) , i kako budu radovi napredovali, tako će biti i slika! ;)[attachment=0:b0408]Kopija od PICT0798.jpg[/attachment:b0408][attachment=1:b0408]PICT0799.JPG[/attachment:b0408]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Č

Čugi

Guest
Re: Objekti-Å upe za smještaj traktora i mehanizacije

Pa boga mu nije valjda da nemate slika? Ili nema šupa.... :roll:
 
B

Bobo

Guest
Re: Objekti-Å upe za smještaj traktora i mehanizacije

Ma imamo mi supe, samo su neuredne i gadne, pa se ne zelimi brukati kad ti imas ovakav dvorac u izgradnji ;)

Moje supe su doslovce supe...
 
R

Ratarko

Guest
Re: Objekti-Å upe za smještaj traktora i mehanizacije

Ja nemam dovoljan broj nadkrivenih površina za svoje strojeve . Skoro sve mi stoji vani , samo kombajne spremim u garaže a ostalo pod cerade i vanka .
 
S

sapat

Guest
Re: Objekti-Å upe za smještaj traktora i mehanizacije

...ja imam sreće da mogu gotovo sve spremiti pod krov, a sve bi mi moglo stati da mi pod halama ne stoji sjeno, slama, kukuruz... ali svejedno šupa nikada dosta
 
B

Bobo

Guest
Re: Objekti-Å upe za smještaj traktora i mehanizacije

Moje su supe kakve-takve, no nema prikljucka koji kisne... Niti jedan ;) Prije nam je sve kisnulo osim traktora...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Objekti-Å upe za smještaj traktora i mehanizacije

Meni je dosta strojeva vani, morat ćemo i mi napravit nešto.
 
R

Ratarko

Guest
Re: Objekti-Å upe za smještaj traktora i mehanizacije

mario kaže:
Meni je dosta strojeva vani, morat ćemo i mi napravit nešto.

Kreni odmah - jučer ! Moja građevinska dozvola za garažu sa pravi godinu i pol dana . Sigurno čekaju da podmažem pa da moj projekt stigne na vrh hrpe .
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Objekti-Å upe za smještaj traktora i mehanizacije

Morat će još počekat imamo drugih planova.
 
S

sapat

Guest
Re: Objekti-Å upe za smještaj traktora i mehanizacije

mi smo prvo pravili, a onda ucrtavali u dokumentaciju...
 
R

Ratarko

Guest
Re: Objekti-Å upe za smještaj traktora i mehanizacije

sapat kaže:
mi smo prvo pravili, a onda ucrtavali u dokumentaciju...

Hehe , probaj to u mojem selu , iste sekunde ide tužba nekog od seljana . Bez obzira što taj seljanjin uopće ne zna da li ja imam sve potrebne dozvole ili ne , on odmah daje žalbe i zove komisije , za svaki slučaj da nemam dozvolu .
 
S

sapat

Guest
Re: Objekti-Å upe za smještaj traktora i mehanizacije

Ratarko kaže:
sapat kaže:
mi smo prvo pravili, a onda ucrtavali u dokumentaciju...

Hehe , probaj to u mojem selu , iste sekunde ide tužba nekog od seljana . Bez obzira što taj seljanjin uopće ne zna da li ja imam sve potrebne dozvole ili ne , on odmah daje žalbe i zove komisije , za svaki slučaj da nemam dozvolu .


Biđani, biđani... ajd bar ne šalju poreznu :mrgreen:
kod nas je malo drugčije, kod nas nesmiješ ništa novo kupiti... odmah gubiš mušterije za uslužno vršenje, obradu zemlje i sl.
 
R

Ratarko

Guest
Re: Objekti-Å upe za smještaj traktora i mehanizacije

Ha ? O čemu ti ? Kakve to veze sa mušterijama ima ???
 
S

sapat

Guest
Re: Objekti-Å upe za smještaj traktora i mehanizacije

kužiš, tebi su zavidni biđani na novu halu, a meni na npr. na novi kombajn i odmah mene napuštaju i idu kod drugog za vršenje
 
R

Ratarko

Guest
Re: Objekti-Å upe za smještaj traktora i mehanizacije

sapat kaže:
kužiš, tebi su zavidni biđani na novu halu, a meni na npr. novi kombajn i odmah mene napuštaju i idu kod drugog za vršenje

Idioti , pa valjda je bolje vršiti sa novim kombajnom . Jel im onda vršiš godinu - dvije kasnije kada se vrate ?
 
S

sapat

Guest
Re: Objekti-Å upe za smještaj traktora i mehanizacije

normalno da ne, vršim sve manje usluga, nije mi više u interesu imat problema sa biserima... te neće da plate, te uvijek imaju manje površina nego što je pravo stanje...uvijek nešto
 
J

Jadranko

Guest
Re: Objekti-Å upe za smještaj traktora i mehanizacije

evo i ja sam ovih dana crtao " garazu za strojeve i jednu stalu "
imam u planu do travnja 2008 sve da zavrsim.
sad za ferije moram gledati u vezi dozvola itd....
garaza je 12 x 4 metra,, a stala 20 x 5 metara.
za informaciju sam crtao sa autocad-inventor
program nije za arhitekte ali sluzi svrsi.
STALA
Obrisan neispravan link.
Shot at 2007-08-15

GARAZA
Obrisan neispravan link.
Shot at 2007-08-15
 
R

Ratarko

Guest
Re: Objekti-Å upe za smještaj traktora i mehanizacije

sapat kaže:
normalno da ne, vršim sve manje usluga, nije mi više u interesu imat problema sa biserima... te neće da plate, te uvijek imaju manje površina nego što je pravo stanje...uvijek nešto

Meni pričaš , proslaviti ću dan kada kupim kombajn sa 9 metara kosom , onda nigdje neću morati ići u uslugu , ovako se ne mogu izgovoriti jer moj kombajn stiže na svaku njivu koja postoji . Prolazim kroz dvorišta , vrtove , šljivike ... preko kanala uzduž i poprijeko , preko nasipa i uz nasipe , preko tuđih neizvršenih njiva , preko rupa od tri metra dubine ... samo da se izvrši nekih pola jutra korova na drugoj strani ali nije to tema , jel ... :(
 
S

sapat

Guest
Re: Objekti-Å upe za smještaj traktora i mehanizacije

tako je, to je ipak neka druga tema...

e moje hale su otprilike kao ova garaža na Jadrankovoj drugoj slici, ali metalna konstrukcija i većih dimenzija
 
R

Ratarko

Guest
Re: Objekti-Å upe za smještaj traktora i mehanizacije

Da li imaš neki troškovnik , proračun koliko će te garaža za strojeve koštati ? Od kojih materijala je ona , vidim gore je rebrasti lim ... da li to sam misliš napraviti ili neka firma ?
 
Na vrh