• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

obnova atomizera holder platz.puno slika

T

Tomazy

Guest
Re: obnova atomizera holder.puno slika

još mi preostaj dize srediti al to će malo pričekati
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
tomazy svaka čast,nešto takvo i mene čeka,kakvom bojom si farbao rezervoar?
 
E

eichertrack

Guest
pozdrav. imam isti takav platzov atomizer i u prilično je pohabanom stanju, jel si to uređivao samo za sebe ili radiš i za druge, ako radiš za druge daj mi se javi na sesan@net.hr da se probamo dogovoriti
 
T

Tomazy

Guest
zvonis01 kaže:
tomazy svaka čast,nešto takvo i mene čeka,kakvom bojom si farbao rezervoar?
špric filer vodeno brušenje pa nitro lak ako ne izdrži šmirglam i ići će auto lak
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
E pa stvarno si se potrudijo. Bila bi šteta da se nisi, ovaj je strojčič umalo pa moje godište :D .
I eto ti, odmah mušterija. To samo potvrđuje tvoj dobar rad. ;)
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
znaš li možda kako napraviti nove nosače dizni,tj,lijevu i desnu cijev i mjesta gdje se uvrnu dizne?mislio sam od bakrenih cijevi ali pošto je visok pritisak bojim se da bi se razletilo na mjestima gdje se lemi?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
zvonis01 kaže:
znaš li možda kako napraviti nove nosače dizni,tj,lijevu i desnu cijev i mjesta gdje se uvrnu dizne?mislio sam od bakrenih cijevi ali pošto je visok pritisak bojim se da bi se razletilo na mjestima gdje se lemi?
Nebi, samo treba tvrdo lotati (ili srebrom ili još bolje bakarlotom).
 
T

Tomazy

Guest
firemanpeter kaže:
E pa stvarno si se potrudijo. Bila bi šteta da se nisi, ovaj je strojčič umalo pa moje godište :D .
I eto ti, odmah mušterija. To samo potvrđuje tvoj dobar rad. ;)
hvala Petre,
da 74 godište je bila bi šteta da istrune a još radi ko švicarski sat pumpa je 40 bara, zvjer od stroja. inače kupljen je u onom stanju sa prvih slika. eja sam to gledao i šmirglao i da iz bakra je hard lotano ali cjevi su jako debele
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
zvonis01 kaže:
a holenderi idu mesingani kao kod grijanja ili nešto drugo?
Da, najjednostavnije je ugraditi takve, ako ti pašu navoji za dize. Ako ne, netko ti ih napravi.
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Lijep pozdrav : dizne ces najkase rijesiti na nacin da skines jednu i odes dobavljacu visokotlacnih pumpi mislim da ti pasu dizne za spricanje deterdđenta od alata s praonice .
A sto se tice bakrenih cijevi one izdrzavaju tlakove do sto bara ako su zdrave i odredjene debljine stijenke samo pazi na zatvaranje spojeva da se tzo odradi kvalitetno , a u konacnici nije problem niti zeljeznu cijev povariti onda si siguran da ce drzati !
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
Nemoj raditi sa željeznom cijevi zbog rđe i štopanja diza radi toga. Ili bakar ili inox...
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
ZJ kaže:
Nemoj raditi sa željeznom cijevi zbog rđe i štopanja diza radi toga. Ili bakar ili inox...
bravo,toga se nisam sjetio :D zato imam vas
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
zvonis mozes od bakrenih cijevi radit,al nelotas cinkom nego broncom
 

Najnoviji postovi

Na vrh