• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Obnova Ursusa C-355 - popravni

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Ma sve jasno, samo komentiram kak je.
A zašto ono popravni, to nam nečeš odgovoriti ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Znaš ti dobro zašto ja to tebe pitam.
Valjda te to naučilo da vjeruješ sebi ma šta ti drugi savjetovali (y)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Aha, sad te kužim, lopove... :rolleyes:

Sad nije popravni, sad mogu reći da sam i maturirao kvačilo :LOL:
 

Muki

Član
Tu od
31 Ožu 2014
Poruka
218
Svaka čast Marko želim ti puno uspjeha u obnovi "Žuće".Ako ćeš raditi hidrauliku molim te daj to posnimi ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Bitno da su u zelenom oba :hahah:
Smeče nam prodaju..... indikator i lampica i gotovo, ove vure na cajgere (kazaljke) su smeh od svih proizvođača koje su na našem tržištu. Sve jeftinija jedna od druge.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,070
Evo Žućo ipak nije zaboravljen...

Odradio sam neke sitnice oko struje, semering na kardanu i tako.
Pogledajte u videu:
Svaka čast Marko na trudu. Ako dobro vidim na njemu je centrifugalni filter ulja. Da li ga planiraš zamijeniti običnim (bolji pritisak ulja, lakša zamjena)?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Evo Žućo ipak nije zaboravljen...

Odradio sam neke sitnice oko struje, semering na kardanu i tako.
Pogledajte u videu:
Sam pogled na naslovnu stranicu ovog videa me zainteresiral da vidim kak bu to završilo. Uska klocna dole, a široke gore i jedna na drugu..... drugačije ni nije moglo ispasti 🤭 Srečom se nikom ništ nije dogodilo. Treba paziti.
Vidim tam na videu da se nekakva ljepa mala slavonka mota ako me oko ne vara, pazi na nju jer dečica su nestašna (y)

I nije mi baš jasno to dizanje s paletarom koji ima mali hod jel imalo smisla, a još si i kotače moral skidati.
Da si stavil paletar pod zadnji kraj, podklocal na nulu dobil bi i veči nagib a nebi trebalo kotače skidati ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
I oni blatobrani koje si stavil video sat prije (y)
Jer ona vožnja bez blatobrana pun gas, uffff
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
E vidiš, to i jeste bit, da vidiš sliku i da ne možeš da ne pogledaš :cool::cool:

Zajebao me zub na sastavu betona. Kad je paletar "preskočio" preko toga, tad je i pao, ali nema veze. Očekivao sam to tako da sam bio na oprezu i nije bio nitko oko mene, pogotovo mala.

Evo Žućo je pripremljen za posao, jer mora zamjeniti Didicu.
Tj. već je odradio posao, ali video nije došao na red.


20210529_121100 (1).jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Zajebao me zub na sastavu betona. Kad je paletar "preskočio" preko toga, tad je i pao, ali nema veze. Očekivao sam to tako da sam bio na oprezu i nije bio nitko oko mene, pogotovo mala.
Nemoj moj post krivo shvatiti, to je bil samo jedan post dobrih namjera ;)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Nikako.
Znam da imaš dobre namjere, ali eto tako se dogodilo.
Trebalo je to biti odmah sutra dan riješeno i ne bi ga uopće morao pomicati, ali eto zbog mog zanimljivog rasporeda došlo tek 6 dana kasnije na red. Ne bi ni tad vjerojatno da nije bilo prioritet, kad je otišlo kvačilo na 355.
 
Na vrh