• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Obrtomjer IMT539

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
256
Kazaljka na obrtomjeru na IMT539 pleše nekontrolirano kao da više nije u punom kontaktu sa osovinicom, ali reagira na gas. Brojač sati radi ok. Može li se sat rastaviti i popraviti to sa kazaljkom ili treba kupiti novi, ako treba gdje ima najpovoljnije.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Probaj skinuti sajlu i našpricati sa WD-om ako ne pomogne sat novi od 160 kn na više .
 

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
256
Kazaljka na obrtomjeru na IMT539 pleše nekontrolirano kao da više nije u punom kontaktu sa osovinicom, ali reagira na gas. Brojač sati radi ok. Može li se sat rastaviti i popraviti to sa kazaljkom ili treba kupiti novi, ako treba gdje ima najpovoljnije.
Sat je potpuno rasulo, skinuo ga, tražim novi. Valjaju li ovi iz Indije, Turski su šrot, traktor je 81.god., fi=cca8cm donji dio, 11,2cm gornji prsten. Teleoptikovi su skupi, 260 kn.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Napokon posteno pitanje.Svi poljoprivrednici bi dio jeftin dobar i da majstor garantuje.Decki toga vise nema.Bar nema kod ozbiljnih majstora.Svi kazu npr.teleoptik je skup, a turski dijelovi nevaljaju.Imaju li kakvi indijski koji kao su super.Niko nepita za vijek trajanja pa kad pomnozis sa cijenom te iziđe opet isto.Najcesce svi se raspitaju u trgovinama za cijene i onda zovu majstore da im kazu koji da kupe i da malo kosta ,plus da traje vijeka.....
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Teleoptik sam platil 160 kn odmah je imal kvar pokazal bi okretaje i kod stalnog gasa bi počela kazaljka padat na nulu (kazaljka nije dobro bila zapertlana ) riješil sem tako da sam kazaljku pofarbal sa sredinom kaj je na igli i od tada radi zato mi sredina kazaljke crvena . Od MF-a 133-188 košta 119 kn a sad koliko vrijedi ??
 
Posljednje uređivanje:

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
256
Reci mi gdje si to kupio tako jeftino, ima li još?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
256
Vidio MF kod Jakopica na Webu, bojim se da se ne može pripasati, Bjelovar mi je malo daleko, svejedno hvala!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Bjelovar mi je malo daleko, svejedno hvala!
Pa pošalju ti poštom, samo kaj to malo digne cjenu.
Ili da ti neko od forumaša pokupi usput.
 
Na vrh