• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Odabit traktora, vrlo specificnog

P

patak4

Guest
Pozdrav,

Imam novi maslinik od nekih novih 5h u komadu plus ovi sa strane manjih, i sad mi se javlja potreba za traktorom. Al problem se javlja sto bi ja nesto u ovom stilu a kako mi se cini ovakvih nema bas na trzistu HR barem ja nisam naso.
Slike
http://imageshack.us/g/830/kubotanewm.jpg/

ili npr john deere 110 tlb

Ovakva vrsta traktora me zanima jer mi treba da kosi travu povremeno freza, a utovarivac i rovokapac je velika prednost jer je cjeli maslinik u kamenu i uvjek ima nekog posla za uredjivanje. I jos jedna jako bitna stvar maslinik je na padini koja je radjena na serpentine tako da bi trebao bit malo snazniji da se moze supinjat.

Sad me zanima jel ko ima nesto slicno?? ima tko iskustava jel vrjedi taj novac jer sam vidio da su oko 15000 eura polovni, (2-7 god stari)

I dali postoje jos koje druge firme koje su se pokazale dobre s ovakvim traktorima, vidio sam da ima new holland isto??

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
Pozdrav,

Imam novi maslinik od nekih novih 5h u komadu plus ovi sa strane manjih, i sad mi se javlja potreba za traktorom. Al problem se javlja sto bi ja nesto u ovom stilu a kako mi se cini ovakvih nema bas na trzistu HR barem ja nisam naso.
Slike
http://imageshack.us/g/830/kubotanewm.jpg/

ili npr john deere 110 tlb

Ovakva vrsta traktora me zanima jer mi treba da kosi travu povremeno freza, a utovarivac i rovokapac je velika prednost jer je cjeli maslinik u kamenu i uvjek ima nekog posla za uredjivanje. I jos jedna jako bitna stvar maslinik je na padini koja je radjena na serpentine tako da bi trebao bit malo snazniji da se moze supinjat.

Sad me zanima jel ko ima nesto slicno?? ima tko iskustava jel vrjedi taj novac jer sam vidio da su oko 15000 eura polovni, (2-7 god stari)

I dali postoje jos koje druge firme koje su se pokazale dobre s ovakvim traktorima, vidio sam da ima new holland isto??

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima...

to su neke navlakuše iz njuškala...
kubotu prodaje sekra, pa vidi kod njih
goldoni ima lijep program za tebe...
john deere prodaje novocomerc,
malo proguglaj pa nazovi ljude...
ili pričekaj još godinu i pol, pa ćemo svi skupa zapalit po polovnjake u susjedne nam države...
 
P

patak4

Guest
hvala na odgovoru,

al di sam gledo god u ponudi nemaju ove modele...

Jesu li to samo za americko trziste ili koja je shema? je tko probavao uvozit iz amerike i koliki su troskovi ?
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
855
Možda neki takav?

Za nekih 15.000 bi bio novi model 353HST od 35 KS sa utovarivačem i hidro pogonom.

Više na privatnu poruku.
 
P

patak4

Guest
Možda neki takav?

Za nekih 15.000 bi bio novi model 353HST od 35 KS sa utovarivačem i hidro pogonom.

Više na privatnu poruku.



Svidja mi se sto je iz juzne koreje oni bi trebali bit dobri s detaljima, al kad bi iso na ovu opciju onda bi radije iso na ovog veceg od 42HP jer on ima motor or Perkinsa a Perkins mi se cini bolja opcija od Mitsubushia za radni stroj. Manji mislim da nebi bio dovoljno jak za moje uzbrdice jer na nekih 100metara duljine imam 100 metara razlike u nadmorskoj visini...

I jos jedan je problem mali izbor prikljucaka, kao sto vidim ode ima samo utovarica naprijed i nazad i kosilica koja ide ispod traktora, za moj teren mi se cini puno bolja rotaciona ona iza traktora.

I mogli su se malo vise potrudit oko svoje web stranice...
 

fendonja

Član
Tu od
11 Pro 2010
Poruka
327
Svidja mi se sto je iz juzne koreje oni bi trebali bit dobri s detaljima, al kad bi iso na ovu opciju onda bi radije iso na ovog veceg od 42HP jer on ima motor or Perkinsa a Perkins mi se cini bolja opcija od Mitsubushia za radni stroj. Manji mislim da nebi bio dovoljno jak za moje uzbrdice jer na nekih 100metara duljine imam 100 metara razlike u nadmorskoj visini...
I jos jedan je problem mali izbor prikljucaka, kao sto vidim ode ima samo utovarica naprijed i nazad i kosilica koja ide ispod traktora, za moj teren mi se cini puno bolja rotaciona ona iza traktora.

I mogli su se malo vise potrudit oko svoje web stranice...

Ne mislis valjda ozbiljno to??:scratch:rolfer:
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
855
I jos jedan je problem mali izbor prikljucaka, kao sto vidim ode ima samo utovarica naprijed i nazad i kosilica koja ide ispod traktora, za moj teren mi se cini puno bolja rotaciona ona iza traktora.
Imaš kod svih normalno iza kardan, pa ti idu svi standard priključci na njih.

I mogli su se malo vise potrudit oko svoje web stranice...
Tu se mogu samo složit s tobom.
 
Na vrh