• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Odma čekič radi

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
ima i obrnutih slučajeva
moj kolega je imao , išao traktorom a u susret njemu išla kolona (kraj radnog vremena sa rudnika) , čovjek koji je išao iza njega ga nije mogao preteći neko vrijeme pa kad mu se ukazala prilika on ga pretekne i popriječi auto ispred njega , izadje iz auta i nasrne na moga kolegu (gradsko mangupče :rolfer:)
sve je to u redu , ali je zezn'o jer nije znao kolika budala je taj moj kolega , čovjek se voli potući to je čudo jedno , radi u šumi i jak je kao bik
jao kako je izlemao ovoga nesrećnika , jedva se on uhvatio auta da pobjegne
 
H

Hrvach

Guest
:lol::lol: TEXAS na cestama:axe: Kakvih budala ima to su strahote.. Buraz i ja znao ići s našim poljoprivrednim strojem:rolleyess: (motokultivatorom) tu kod nas po glavnoj cesti. Uopće ne pita di te pretiče, ti si spor i možeš se j..t, ide u šakre, pretječe kroz raskrižje, pretječe na nepregledom zavoju. Ne daj bože da mu mahneš ili prigovoriš, mislim da bi dobio sačmu pod rebra.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Majko mila, ovo će se jednom meni dogoditi....u prometu nema mi goreg neg dok čujem da netko trubi, tlak mi skoči, jedva se kontroliram, dođemi da čovjeka kroz zatvorenu šajbu van izvučem, al vjerujete imam ozbiljni problem sa time. Ne postoji ništa slično tome:madmana:
A moje najgore iskustvo u prometu je kad me frend provozao u Ticu niti 2 km kroz Zagreb....toliko straha se nisam nigdje nauživao. A razlog tomu je da te u tom autu ljudi šljive manje od pješaka...škarice, izletavanja,nitko te ne jebe makar ti je zeleno i takve situacije, praktički kao da te nema...
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Majko mila, ovo će se jednom meni dogoditi....u prometu nema mi goreg neg dok čujem da netko trubi, tlak mi skoči, jedva se kontroliram, dođemi da čovjeka kroz zatvorenu šajbu van izvučem, al vjerujete imam ozbiljni problem sa time. Ne postoji ništa slično tome:madmana:
A moje najgore iskustvo u prometu je kad me frend provozao u Ticu niti 2 km kroz Zagreb....toliko straha se nisam nigdje nauživao. A razlog tomu je da te u tom autu ljudi šljive manje od pješaka...škarice, izletavanja,nitko te ne jebe makar ti je zeleno i takve situacije, praktički kao da te nema...

ako sam te dobro razumio pričaš tojest pišeš o prometu u Zagrebu???
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Osobno ja uživam vozi po Zagrebu, naravno pri tome ne mislim na gužvu, nego ono, prestrojavanja, Slavonsak avenija i tak to, dok provedeš neko vrijeme, to ti postane normalno, da pače;)....ali voziti, ko moj kolega Tica, e to je borba za svaku sekundu života:shock:, dakle stvar je u tom jadnom, malom autiću u kojem si nevidljiv za moralne problema vlasnika Bmwa i inih "jeftinih" vozila...
 
T

Todi

Guest
sve pet ali,
mislim da je najjace kad tipa verbalno isturiras,psihicki ga ubijes u pojam
naravno na finjaka
reci frendu da prijede u srednju kategoriju ili tesku, kupi kamioncek pa da vidis kak te svi postivaju u prometu :)
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Osobno ja uživam vozi po Zagrebu, naravno pri tome ne mislim na gužvu, nego ono, prestrojavanja, Slavonsak avenija i tak to, dok provedeš neko vrijeme, to ti postane normalno, da pače;)....ali voziti, ko moj kolega Tica, e to je borba za svaku sekundu života:shock:, dakle stvar je u tom jadnom, malom autiću u kojem si nevidljiv za moralne problema vlasnika Bmwa i inih "jeftinih" vozila...


ja sam raozčaran što se tiče ZG tablica.u julu me zamalo jedan ubi na ličkoj cesti a neki dan u blizini kuće pretiče na punoj kad sam vozio dijete iz škole.sve samo zg tablice,ništa protiv Zagrebčana ali način vožnje je katastrofalan.bilo je tu još ispada da nenabrajam
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobar BOV i ideš u koji hočeš grad,imaš brzinu ali i zaštitu pa da vidimo tko če svirati i dizati srednji prst:lol::lol::lol:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
ako smijem pitat na kojoj ličkoj cesti
to se i meni događalo da zajebavaju orao sam jednu njivu koja je do ceste i jedan se je lik nonstop vozio cestom kada ja namjeravam izaći gledam nema nikoga 1km ni sa jedne ni sa druge strane taman izađem dolazi on jureći staje i svira i tako jedno 5-6 puta je to radio da se vozi baš kad ja izađem da se okrenem (cesta je sporedna nije glavna nego cesta po selu) i taman ja završim krenem kući i naleti on opet iza mene i svira meni je bilo dopizdilo i kada dođem do grmlja zakočim i stanem da ne može proći on je nonstop svira a ja sam u traktoru slušao muziku i sjedio jedno 20min samo iz inata njemu
 
Z

zetor4718

Guest
ako smijem pitat na kojoj ličkoj cesti
to se i meni događalo da zajebavaju orao sam jednu njivu koja je do ceste i jedan se je lik nonstop vozio cestom kada ja namjeravam izaći gledam nema nikoga 1km ni sa jedne ni sa druge strane taman izađem dolazi on jureći staje i svira i tako jedno 5-6 puta je to radio da se vozi baš kad ja izađem da se okrenem (cesta je sporedna nije glavna nego cesta po selu) i taman ja završim krenem kući i naleti on opet iza mene i svira meni je bilo dopizdilo i kada dođem do grmlja zakočim i stanem da ne može proći on je nonstop svira a ja sam u traktoru slušao muziku i sjedio jedno 20min samo iz inata njemu

tako je jedan frajer meni svirao,ja uzeo pajser pa do auta a on hrabar pa se zaključao normalno nisam mu htio razbit auto jer nisam lud plaćat popravke,a kad sam vikao na jednu žensku ona je pobjegla na suvozačevo sjedalo,nije mi na ponos ali tko njoj dade vozačku....meni BOV netreba Zetor je dosta velik da bilo koji auto udari u njega nebi se dobro proveo.ja sam u prometu hladnokrvan ispred mene može izletiti bilo tko ja nekočim,nesmeta mi ni da me prestižu kojekakvi nabrijani krševi ali kad neko svira ili psuje to ne toleriram.ima tu svašta za napisat no ništa se bitno neće promjeniti.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
dobro bi se sigurno proveo ali ne on još bio iza mene pa bi morao proći plugove da bi došao do zetora
 

Najnoviji postovi

Na vrh