• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oficir

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Kako nam je sada dozvoljeno ponešto napisati u ovim temama, nadam se da se modovi i admini nebudu ljutili.

Oficir, ajmo zakopati ratnu sjekiru, ja se ispričavam na svim nepodobštinama na tvoj račun, tvoje nepodobštine i prijavljivanje postova sam već odavna zaboravio.

Prihvačaš li lulu mira? ( kao što to indijanci rade u pomirbama )
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Zokii hvala kaj si se javio isprical cjenim to!:icon_pray:
Nisam covjek zlopamtilo i necu nikome zlo,vodim se politikom kaj neces da se tebi desi nemoj zeljeti ni drugome.

A za pomoc sam uvijek,makar neki drugacije vide stvari i mozda ne vide da nema zle namjere s moje strane.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Bravo vas dvojica, to su riječi. :(handshake):
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Zokii hvala kaj si se javio isprical cjenim to!:icon_pray:
Nisam covjek zlopamtilo i necu nikome zlo,vodim se politikom kaj neces da se tebi desi nemoj zeljeti ni drugome.

A za pomoc sam uvijek,makar neki drugacije vide stvari i mozda ne vide da nema zle namjere s moje strane.

Eto, i to smo riješili, naravno, avatar ide odmah drugi, nisam imao ništa danas sa time da je ostao ovaj.....

Zafrkancija je dobra, ali ne pretjerana kao što se puno puta pretjeralo..... dosta je bilo toga...... ajmo u nove radne i forumske pobjede.


Prihvačaš li lulu mira? ( kao što to indijanci rade u pomirbama )



Budeš onda popušio?
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Kaj si uzeo zokii jebo te

Nisam nikaj uzeo.... kaj je je, prevršila se svaka mjera....... odustajem od IMT-a, odustajem od poljoprivrede, odustajem od svega...... neki nemili događaji, dogodilo s enešto što me navelo na razmišljanje i temeljitu promjenu....... stoga, pokušavam okrenuti novi list i ispočetka u svemu....iako je puno let već na kičmi..ali uvjek se stigne ako se ima volje
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Popusit cu naravno i da zakopamo sjekire!:(wasntme)::icon_thumright:

Kaj ti se desilo,jel nekaj lose ili da drugacije gledas na sve???
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Eto ga.... Željac, nisam tak mislil..mislil sam na lulu mira....ili nemora biti lula..... ima lepih birtija po Gorici..... pa bil bi red da s ejednom najdemo, probamo zaboraviti prošlost......

ima tu još nekoliko forumaša sa kojima bi zakopao ratnu sjekiru....
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Popusit cu naravno i da zakopamo sjekire!:(wasntme)::icon_thumright:

Kaj ti se desilo,jel nekaj lose ili da drugacije gledas na sve???


Lupal sam ludom glavom, lupal....i gdje treba i netreba...... dosta lupanja.....

a i desilo s enekaj, ni loše po pitanju zadravlja ili nekaj tak..nego sve je čisto duhovno i psihološko....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ako ti je do kopanja dođi kod mene iskopaj panj od jabuke , posušila se .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ljepo za cuti nema kaj,jednom se zivi i treba zivjet punim plucima,i usput nekom pomoc,a ne odmoc...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nije bedast to je w corrado G60,auto moje mladosti.
Pajceki budu dosli na red opet 29.11.2014 istina i bog da budu zgledali vise kao na zokiijevom avataru(bivsem)
.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Jos sitno broje,pa ih bum pretvoril u ovalne i sitne oblike,mljac:cool2:
 

Najnoviji postovi

Na vrh