• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Okupljanje forumaša

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
drmr.... asfaltirana cesta je sada prošlost.... izvođači i gradonačelnik su nešto smuvali, pa nam je nakon one velike poplave i bujice, asflat doslovno zgužvan. tako je već par mjeseci...

u tom slučaju dolazimo ILI sa terencom, ILI s traktorom

hihi
 
B

been

Guest
e drmr ubo si izgtleda temu,još samo da se pretvori u razgovor umjesto pisanja.pozzz
 
V

Vjerni983

Guest
Da nikaj konkretno nije dogovoreno...sve mi se vidi da s toga nebu ništ:roll:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Ajde ajde idemo se sastat ja sam za gdje god da je ajmo u bjelovar a možemo i u Vrbovcu kod Bunčića. Nije bitni ja stižem samo odredimo vrijeme i dan .
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
meni svejedno gdje ak je dobra zafrkancija i nekaj z popit more i sok.
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Ajmo raja ... makar iz županije Vukovarsko-Srjemske da se nađemo ljudi pa makar u vinkovcima to je središte... eo ja sam u Bih u orašju pa eto samo da je fino nać nas negdje i fino se družit :)
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
nije loša ideja,i tak stalno nešto peče....:rolfer:

Ma nije bed evo danas mi je rođendan, okrenuli jenjca i odojka te kruh ispod peke, tak da ak je za jest i pit uvjek ima i molim boga da uvjek bude.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Tri forumaša se redovno okupljaju svake nedjelje na OMV u Osijeku na "čepinskoj" u blizini auto pijace. Već tako sigunro pola godine. Bez velikih zavrzlama samo dođemo i pričamo i komentiramo pročitane postove sa 3 foruma, pročitano iz pretplata sa raznih časopisa i nikada nije dosadno. Ukoliko netko dođe do OS na auto pijacu neka svrati, prepoznat će nas sa slika ;)

Lijep pozdrav.

E da sa vremena na vrijeme se nađemo i na nekom gablecu kao i jučer kod našeg forumaša Zvonisa :)
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Sve mi zgleda da nikak...

Ja se ispricavam svima,medutim obaveze su me odaljile od foruma itd. :madmana:

Ali ako nista budemo se vidjeli sko skorije negdje.
Meni je najbolja lokacija Vrbovec-Buncic,ili Hrvatska Kostajnica-Djed.
A i ako da netko neki prijedlog drugi vrlo rado cu i tamo (a mislim i ostali):mrgreen:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
i meni bi možda odgovarala vukovarsko-sremska , ako nije daleko od mene postoji mogućnost da i ja dodjem , zavisi od više faktora ali ne obazirite se na mene
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Čujte ljudi ajmo se dogovorit oko kojeg datuma bi se sastali, evo ja bi za taj dan ako bu potrebno uzeo godišnji, predlažem 26.12. ionako nemamo mnogo posla pošto je Stjepanje a popiti i pojest možemo, lokacija Daruvar mislim da je to sredina od Osjeka, od Zagorja, od Like, od BiH, e jedino mi bježi daljinom Pula (istra).
Eto ja ponudio opciju, dajte i Vi koju.
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Čujte ljudi ajmo se dogovorit oko kojeg datuma bi se sastali, evo ja bi za taj dan ako bu potrebno uzeo godišnji, predlažem 26.12. ionako nemamo mnogo posla pošto je Stjepanje a popiti i pojest možemo, lokacija Daruvar mislim da je to sredina od Osjeka, od Zagorja, od Like, od BiH, e jedino mi bježi daljinom Pula (istra).
Eto ja ponudio opciju, dajte i Vi koju.

meni je to oko sat vremena daleko, kaj se mene tiče, AJM IN
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Čekam Daruvarce da se jave da odredimo hotel, restoran ili kafić naravno vrijeme predlažem oko podne (12h) dok se upoznamo, da ručamo i onda :partyman::partyman::drinkers:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Taj sam!
Što,kako,gdje,na koji način?
Ne pratim ovu temu pa nisam u toku?
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Taj sam!
Što,kako,gdje,na koji način?
Ne pratim ovu temu pa nisam u toku?

Hebem te smotana, pokušavamo se dogovorit da se sastanemo, predložio sam Daruvar 26.12. samo te sad pitam jel znaš koji restoran, kafić da je uočljiv pa da se najdemo.
Malo se vrati post dva unazad pa javi jel može.
Ovak ak nastavimo bi nebi se našli onda nebumo nikad.
Imam volju a zafrkavat znam 8) a možemo i :gitarist:
 

Najnoviji postovi

Na vrh