• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Okupljanje forumaša

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
pa kud drugi dan Božića,svi idu kod familija,prijatelja......:!::!::!:

Pa eto ja predložio,,,,, a mislio sam da smo ovdje prijatelji :scratch:scratch
imaš bolji prijedlog ?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Hebem te smotana, pokušavamo se dogovorit da se sastanemo, predložio sam Daruvar 26.12. samo te sad pitam jel znaš koji restoran, kafić da je uočljiv pa da se najdemo.
Malo se vrati post dva unazad pa javi jel može.
Ovak ak nastavimo bi nebi se našli onda nebumo nikad.
Imam volju a zafrkavat znam 8) a možemo i :gitarist:

zvonis,datum i nije tako loš,bar su svi slobodni tih dana,ovak nitko nema vremena.
pele
Ma kužim ja tebe,ali nigdje ništa konkretno,sama trkeljanja.
Čuj Daruvar je mali gradić,ništa uočljivog na glavnoj cesti nema,evo sjetio sam se jednog zgodnog restorančiča,koji bi mogo zaprimit otprilike 30-ak ljudi na gornjem katu,oni i oraganiziraju male svatove,krstitke,i tak ta manja druženja sa uslugama hrane i pića,a i bio bi povoljan.A i nije ga tako komplicirano nać. Zove se kavana Queen,evo ovo je njihova stranica: http://www.kavana-queen.hr/
Ostalo su ili mali restorani,ili su hoteli sa velikim prostorima.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
ja ne mogu jer se slavi rođendan kod mene,a i tast mi slavi imendan......
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Eto super , takvi nam ambijent treba da nije preskup, jel to blizu tebe da pitaš jel bi mogli doći tj da li je slobodno 26.12.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
ja ne mogu jer se slavi rođendan kod mene,a i tast mi slavi imendan......

Ok ti ćeš doć na red u proljeće kad bu trebalo orat, sijat,,,,, :rolfer::rolfer::finga:
A čuj onda dobra zabava pipit ćemo i za tebe :drinkers:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Eto super , takvi nam ambijent treba da nije preskup, jel to blizu tebe da pitaš jel bi mogli doći tj da li je slobodno 26.12.

Ma je,sve je blizu,cijeli grad se vrti u krugu od 2 kilometra.
Mogu pitat,ali mislim da se treba znat za koliko ljudi,i koja hrana.
Da bi mi mogli baar onako okvirno reč.
Uostalom,ima tamo broj telefona,pa možeš i sam pitat.
Ali mogu i ja nije meni problem.
Samo se bojim,da se više od 10 ljudi neče nikako skupit,a za to oni neče htjet iznajmit taj prostor.
:)
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
E toga se i ja bojim da nas neće mnogo doći ak ništa okupit ćemo se koji hoćemo i koji dođemo.
AJDE FORUMAŠI javite se tko bi došao.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
@drmr otvorio temu ajmo ljudi @been, @vjerni 983, @žuti, @roko, @daniels i ostali pisali sta da nema frke dolazite kud god treba a sad vas nema nigdje.
@daniel 2356 stiže, @dino itd.
U čem je sad štos, vam se neide?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
Ok ti ćeš doć na red u proljeće kad bu trebalo orat, sijat,,,,, :rolfer::rolfer::finga:
A čuj onda dobra zabava pipit ćemo i za tebe :drinkers:

nema problema,budem naučio nešto novega....:lol:
ja bi došao da mi nije onakva situacija...
 
V

Vjerni983

Guest
Meni se ide al mi ne paše na Štefanje! Imam več drugi dogovor! Dobro veli Zvonis...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
o.k kam sad točno treba doč?
a kaj to nebi bilo neko okupljanje u gudovcu tam i tak dosta forumaša dođe.i vjerujem da se tam bu se više skupilo nego
ovak blagdani stalno ti neko dolazi.
mada osobno bi rađe vas upoznal neg slušal neke koji mi dolaze.
još nek bu vrijeme o banani.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Od ovog svega nebu ništa, nikak da se dogovorimo, evo ovdje smo za akciju svi koji se već poznamo, kažem dogovor nam je kao i vlada države Hrvatske...
:butthead: povlačim se iz prijedloga pošto se većina članova s kojima sam pričao nije složila, tako da nam ostaje opcija nekog poljoprivrednog sajma pozdrav 8)
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
pa u Gudovec i tak dolaze iz cijele hrvatske i najprije se bumo tak dogovorili.
 
G

GROF

Guest
., lipi pozdrav iz moje predivne i puste Like - Jezeran!

., dragi moji forumski prijatelji., znani i neznani!., volim druženja, volim ljude i narode!., brbljav sam., volim pojist i popit., a šala, zajebancija, razno-razna drkancija., ... pa makar i na moj račun mi je u redu!!!., tako da okupljanje podržavam u svakome pogljednu!!!., i odma moram reć da je ovo vrime oko Božićni blagdana i Novoga leta malo nezgodno!., ali svakako podržavam okupljanje, svakako podržavam predlog da se najdemo na sajmu., pa bil to u Gudovcu, Osijeku, ili negdi drugdi., svakako bi bilo dobro da se najdemo, napijemo, najimo, izdivanimo, nasmijemo, isfalimo, izogovaramo čiji je veći ili čiji manji bolje dela???!., ma šalim se!., svakako bećarine moje!., ZAKON STE!!!
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
pa u Gudovec i tak dolaze iz cijele hrvatske i najprije se bumo tak dogovorili.

Bumo se mi i prije Gudovca vidli i popili naj sad se izvlačit.......:drinkers:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ma ni u Gudovcu nisu svi složni,npr. ove jeseni smo se našli nas trojica,a onda kasnije na forumu pišu da ih je bilo bar deset,tako da...
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Ma kužim @dino i oprosti kaj sam te cimo za restoran bilo je dobronamjerno.
Bumo se mi vidli, često sam ja tu oko Daruvara tj u Siraču, imam rodbinu.
Čestit božić.
 

Najnoviji postovi

Na vrh