• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oldtimer Motorna pila Solo Rex 125

danijelP7b

Član
Tu od
20 Srp 2009
Poruka
142
Evo da vam predstavim svoju staru mrcinu od motorke :mrgreen: naime radi se o motornoj pili marke: Solo model: Rex Typ: 600010 ima 125 ccm i 5,5 ks ;) nabavio sam je na Ebay točnije došla je iz Njemačke.Kad sam je dobio nije imala iskre pa sam promjenio kondezator i promjenio usput membrane u rasplinjaču,i mogu reć da radi savršeno pali na zub!
Inače me interesiraju takve stare motorne pile! :mrgreen:
Evo i par slika:

dsc03197h.jpg


dsc03198d.jpg


dsc03201y.jpg


dsc03202e.jpg


dsc03203.jpg


Inače moj stari je nekad imao isto jedan stariji model: Solo model: 635 (60135) 92ccm i 5,5 ks to nasljednik modela kojeg ja imam,ali nažalost završila je pod velikim panjom :roll: a evo i slike kako taj model izgleda,možda netko ima negdje da mu stoji negdje u šupi,mogla bi me interesirati?

solo60135brb2.jpg


solo60135ceq0.jpg
 

AntidootDooh

Novi član
Tu od
15 Svi 2020
Poruka
25
znam,tema je zastarjela ali,sta se dogodilo sa slikama? btw ja sam ljubitelj old timer motornih pila
 
Na vrh