• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
A to imaju sada svi noviji atomizeri, nutra je čista voda za isprat ga, okreneš ventil i uzima vodu iz njega i opere pumpu i šprice.
Ima čak i za ruke oprat sa druge strane je posuda sa 10l vode za ruke prat.
Uglavnom glupost :hahah: ali eto svi danas imaju to
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,992
Znam taj za ruke prat,ali taj mi nije bio jasan,jer bi u njega bilo teško ulijevat tekućinu,jedino sa gumom
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Oko 6000 cca ne znam točan broj mžda i više, a ja uvijek punim sa gumom, ali taj ne koristim jer mi je previše za nosit na traktoru, prazan bazen ima 190 kila i kad stavim 300l vode je skoro 500kila i to mu je knap a taj manji mislim da je 40-50l i onda mi diže
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
A posla je stim, meni je ovaj vinograd ostal od tasta, punca.
A ja sam sad muški doma ostal i na meni je da ga delam, a ja to baš neznam, u tom je probelm.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Najbitnije je da dobro spricas, imas herbicide za travu pod redom, sredinu ili kosiš ili frezaš, nije to nikakav problem, tih 600 komada sa zatvorenim očima riješim ;)
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
E pa znam ja to radil sam ja snjim godimama to, ali neznam koji sve otovi su za kaj 😉koji je za ovo koji za ono, kosim i frezam po sredini. I neznam kad moram ići spricati a kad ne, ima tu toga kaj ne kužim.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,195
Nazalost to je u danasnje vrijeme najteze...
Npr...pece se janjac i nemos sabrat ekipu da ga pojedemo ovam mora ovamo, onaj mora tamo, jednom nije dobro ma...
Mozda nas sada corona vrati korak natrag i okrene covjeka prema covjeku, nego trebali bi tu tvoju zlatnu tekucinu proglasiti dezinficijensom pa da vidis navalu 🥂🥂🥂🙃🙃🙃
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Pa jesi se potrudio malo pročitat o vinogradarstvu koje štivo, ja sam dosta toga sam otkrivo i pokušavo, ja cu ti pomoc kad nešto pitaš ali ne mogu vodit vinograd preko interneta, spricas ili svakih 5-7 dana sa kontaktnim ili 10-15 sa sistemikom ako u međuvremenu padne vise od 35l kiše moraš čim prije ponovit prskanje
 
Na vrh