• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Sigurno da ne vjerujem u sve, a niti u tvoj podatak da je u SAD-u umrlo samo 2 % od prikazanih.
Sigurno među umrlim prošle godine ima onih koji su pribrojeni umrlim od korone, a umrli su od neke druge bolesti, od koje bi ionak umrli u sto vrijeme i bez korone. No, sigurno ima i onih koji su umrli od drugih bolesti zbog neadekvatnog liječenja prouzrokovano koronom. Kad netko umre, nema ga više, kak i kad potrošiš peneze, bilo da si ih zel iz lijevog ili iz desnog džepa.

Jedina mjerodavna usporedba o umrlima bi bila ona kad bi se godišnji prosjek umrlih od 2014-2020 usporedil s prošlogodišnjim brojem ukupno umrlih.
Ako niti u te cifre ne bi mogli vjerovati, u kaj onda možemo i treba li nam uopće država (mnogi su nažalost morali dati živote za nju).
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,741
Slobodan sam konstatirati: skoro u potpunosti smo suglasni i ja i forumaš iwanho.

Molim sve forumaše da probamo maksimalno koristiti raspoložive informacije i znanstvene podatke, kako ne bi mlatili praznu slamu i reklamirali koje kakve "znanstvenike i njihove nebuloze i teorije zavjere". Svakodnevni život je i onako, nama večini, suviše složen i bez takvih nadriliječničkih i kvazi znanstvenih pikanterija.
Okanimo se stalnih bjelosvjetskih teorija zavjere, ravne Zemlje itd.

Poštujmo muku i napore "ljudi" koji mjesecima bez prekida njeguju oboljele u bolnicama, iskažimo ljudskost prema onima koji su uzročno posljedično izgubili svoje najmilije u borbi s bolesti zvanoj korona.

Da bi ovdje bilo što manje neutemeljenih naklapanja o statistici rođenih, umrlih itd., te pokušaja prodavanja muda pod bubrege imamo mogućnost koristiti znanost i dostupne informacije. Dopustio sam si slobodu da postavim ovu poveznicu (vezano na temu prirodnog kretanja stanovništva u Hrvatskoj, unazad više godina):

 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Pa kolega iwanho ja sam napomenul navodno 2% i da nas svi farbaju,nisam vudreni ni naivan niti preplasen.Mjerodavne brojeve znas i sam bude svak na svoj nacin prezentiral odnosno razloge,no bitan,vrlo bitan je razlog smrti zbog kojeg se sporimo,pandemija ili plandemija a dobra strana je svega da imamo razlicito sagledavanje strana.
Osobno smatram da punu istinu nebumao nikad saznali ni obrazlozili,zato velim ljudi mislite prvo na sebe kak i ti savjetujes,da se jos puno druzimo na forumu no 300let :unsure: je malo previse.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Bogme se ni ja vec ne razmem :) ,zutra se ravnam v gorice,pozdraviti mejase i u sumu dok nas opet ne zapreju,moral bum pojacati dozu hotele(noje) jer veliju u vinu je istina a ja je zarko trazim.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504

plus,​

hvala za link. Podaci su takvi kakvi su, ali nisu lijepi. Posebno zabrinjavajuća je kolona o prirodnom prirastu. U 10 prikazanih godina smo izgubili jedan grad veličine Rijeke. :(
Vi mlađi, primite se pravog posla i popravite treću kolonu. (y) 😉
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Hrvati su poslušni (vidi plenkija), kak god NWO reče,
Već sad rade na smanjenju polulacije, ni cijepljenja ne treba ...
 

TihoST1

Dobro znana faca
Tu od
1 Sij 2021
Poruka
130
Osoba koja se cijepi štiti sebe tim cjepivom i navodno svjesno riskira zdravlje sa nuspojavama htjeli mi to priznati ili ne ali tako je,osoba koja se ne cijepi jer smatra da ne želi unositi nepoznatu supstancu u svoje tijelo ima to pravo i ne ugrožava nikoga osim sebe,a najmanje one koji su cijepljeni (navodno),jer un povelja o pravu zdravlja kaže da čovjek o tome ima pravo sam odlučiti,te je zaključak vrlo jasan.Tko želi neka se informira i sam odluči što će učiniti,bez ikakovih pritisaka sa strane.
Osobno mislim da nikada u povijesti čovječanstva moćnici nisu vodili računa o zdravlju naroda i pojedinca do sada,slučajno ili ne prosudite sami.
 
Posljednje uređivanje:

TihoST1

Dobro znana faca
Tu od
1 Sij 2021
Poruka
130
Od onda do danas postoji jedna bitna razlika.
Naime, onda smo imali Imunološki zavod z ZG-u i sigurno još neke takve institute po drugim republikama (PLIVA, LEK, Alkaloid, Galenika... ne znam), dakle domaći instituti s relativnom slabijom tehnologijom nego danas, ali sa znanjem i iskustvom...i velikim oprezom, jer cjepiva su bila razvijana desetljećima...

Danas su "napravili bolest prema cjepivu" koje su brže bolje "otkrili" u manje od godine dana.
Usput to nije klasično cjepivo, već eksperimentalno, nove tehnologije s modificiranom RNK, za kojega nitko ne zna kakve posljedice bude uzrokovalo. Možda ne kratkoročne onima koji ga prime, ali pitanje je kaj bude jednog dana s potomstvom (i hoće li ga uopće moći biti?).

Pa smije li se čovjek (odnosno korporacije) igrati Boga i raditi pokuse prisilno na živim ljudima? A to ovo cijepljenje jest. Zbog čega cijepiti "7 milijarda ljudi" ako je umrlo milijun...i to pitanje od čega točno???
Zbog čega? Zbog malo jače gripe?
Uništena je privreda cijelog svijeta radi relativno malog broja umrlih, obzirom na frku koju su napravili (zanimljivo ove godine nema ni jednog umrlog od gripe; jel to moguće?)
Kaj slijedi iduće godine? Znamo, totalni reset, ali ljudi ne vjeruju očiglednom. I zašto onda

Potražite i pogledajte si negdje na Internetu film "Nacija pod vakcinama", pa onda i razmislite malo.



Još kad je počelo, napisal sam sumnju da je to velika zavjera (ne teorija zavjere, već zavjera) protiv čovječanstva.
U cijeloj povijesti čovječanstva bilo je epidemija i smrti, nažalost i kataklizma i ratova, i čovječanstvo je ipak preživjelo. S virusima i bakterijama živimo, ima ih milijarde oko nas, naš se orgaizam bori, nekom uspješno, nekom ne, neki umiru od infarkta, raka...ali svatko jednom rođen, mora i jednom umrijeti. Ne po tome kak sam odredi, već kak mu je davno odredila Sudbina, Bog ili Allah.

Slušam danas statistiku župe: ove je godine bilo nekoliko umrlih više nego prošle godine, ali petnaestak manje nego 2018. A onda nije bilo korone, pa su ljudi svejedno umirali...

Znam da je ovozemaljski život samo jedan i da je svakomu drag (bilo vlastiti, bilo roditelja, prijatelja...) no netko će ovdje ili ondje, na ovaj ili onaj način, ipak morati umrijeti. Zato jer je to život, kojega je Smrt sastavni dio.
Da se razumijemo, nikome ne želim zlo, samo želim da svatko shvati neizbježno. Imam stare roditelje i vidim koliko se bore za još jedan dan života, rade ko da su 20-godišnjaci, ali i njima i meni bude jednog dana svijeća dogorjela...od starosti ili korone, svejedno...
Na potresu pogođenom području osobito u Petrinji je u tijeku cijepljenje populacije,pogledajte necenzurirane objavljene reakcije stanovništva koji su još uvijek pod šokom,stresom,strahom,panikom i bore se preživjeti dan.
Uvijek se važno zapitati: Tko od toga ima koristi ?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
E sad je pitanje kakav je to doktor? Od kud on to zna da drugi neznaju.?Il je i on neki teotičar zavjere? Stvarno ja neznam kome vjerovat.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
ZJ,bojim se da nas je malo kaj nevjerujemo stozeru i nasim politicarima,dokazal je to i ovaj potres,no jos je previse preplasenih ljudi,kao i izgubljenih cak i kolega Kupljenec.
Jos uvijek vjeruju placenim medijima,da njih nece trefiti i guraju glavu u pijesak,cijepe ljude prisilno sa fasistickim metodama i jos im vjeruju.
Molim boga da BBB i ostala hrabra omladina krene u akciju i rasturi te timove,tada je vrijeme da se krene na metropolu.
 

TihoST1

Dobro znana faca
Tu od
1 Sij 2021
Poruka
130
Pratite metodologiju kojom se ovaj doktor koristi kada iznosi činjenice,ona je na vrlo čvrstim temeljima i nadasve argumentirana,a posebno se obraća talijanskoj populaciji.
Nije bitno tko govori nego što govori.
Vrlo brzo će ga obrisati ili blokirati.
 
Posljednje uređivanje:

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,552
Da su ga imali obrisati, već bi odavno bio izbrisan. Taj klip sam vidio već odavno, tamo negdje kad je to počelo kod nas.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh