• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Opg preuzimanje/kupnja

Makka

Novi član
Tu od
19 Svi 2023
Poruka
3
Može li se kupiti OPG tj riješenje o upisu u upisnik poljoprivrednog gospodarstva, Dali je to izvodivo,?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,873
Pitanje je koliko je opg-a uopće kupljeno, onoliko kolko znam da je bilo izvedivo.
Jel imaš već opg koji bi kupio?
Najbolje da se zaletiš do poslovnice apprrr i pitaš voditelja.
Javi rezultat.
 

Makka

Novi član
Tu od
19 Svi 2023
Poruka
3
Pitanje je koliko je opg-a uopće kupljeno, onoliko kolko znam da je bilo izvedivo.
Jel imaš već opg koji bi kupio?
Najbolje da se zaletiš do poslovnice apprrr i pitaš voditelja.
Javi rezultat.
Nemam, tražim okolo, ako nađem biti će super, ako ne nađem otvoriti ću pa čekati 1g.
Nudili su ljudi povremeno ali sada ne nađem niti jednoga.

OPG se može najnormalnije nasljediti. Pravomoćno rješenje o nasljeđivanju i upiše se novi nositelj
Tako je.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
OPG se može najnormalnije nasljediti. Pravomoćno rješenje o nasljeđivanju i upiše se novi nositelj
Kaj se to odnosi na neki oblik oporuke u kojoj je naveden opg Ili se nasljednici dogovore tko nasljeđuje opg pa javni bilježnik napiše riješenje?
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,925
@Makka Objavio si ovo u potpuno pogrešnom forumu, ti koliko vidim kupuješ opg
Za to imamo mali oglasnik na forumu. No ti još nemaš uvijete za objaviti oglas jer si registriran jučer i ovo ti je prvi post, pa si se genijalno dosjetio i objavio ovo u forumu Obavijest, poruke i čestitke.
To ti je ok?
 

Makka

Novi član
Tu od
19 Svi 2023
Poruka
3
Pa ne baš, nisam ni probao tamo. Pitam dali je to moguće a ako je moguće da bi ga kupio... U principu je moglo i u oglase ali nisam znao dali je to izvodivo pa mi nema smisla objaviti u oglasima. A nobi sam na ovom forumu pa i ne znam da nemam ovlasti za oglasnik.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,573
@Makka Objavio si ovo u potpuno pogrešnom forumu, ti koliko vidim kupuješ opg
Za to imamo mali oglasnik na forumu. No ti još nemaš uvijete za objaviti oglas jer si registriran jučer i ovo ti je prvi post, pa si se genijalno dosjetio i objavio ovo u forumu Obavijest, poruke i čestitke.
To ti je ok?
Pa to je sasvim OK , ne dnevnoj bazi imamo novootvorenih teme i naravno od novo pridošlih članova. A da pri takvim nebulozama nitko ne reagira. Nego jako često oni koji bi trebali reagirati i nešto posložiti kako što i kamo što sa kojim temama , oni redovno odgovaraju n a takve teme.

Umjesto da teme prebace u već postojeće teme i upozore novo pridošle članove na to , oni takve teme rastežu ....

Tako da je to nepisano pravilo , a ono što se kao smatra kao nekim pravilima , kao da ih nema..... :cool: :coffee:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
čekte malo, OPG se veže na oib fizičke osobe vlasnika, kak ćeš to kupit?
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,051
Dogovoriš se s nekim i napravite promijenu nositelja opg-a u agenciji. Ne vidim u čemu je problem?

Prepisivanje opg-a nije problem. Problem je naći nekoga kome više ne treba
 

mia12345

Novi član
Tu od
28 Tra 2024
Poruka
1
@Makka Objavio si ovo u potpuno pogrešnom forumu, ti koliko vidim kupuješ opg
Za to imamo mali oglasnik na forumu. No ti još nemaš uvijete za objaviti oglas jer si registriran jučer i ovo ti je prvi post, pa si se genijalno dosjetio i objavio ovo u forumu Obavijest, poruke i čestitke.
To ti je ok?
Pozdrav. I mene ovo zanima. Gdje je taj oglasnik? ☺️😅
 

Najnoviji postovi

Na vrh