• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oplodnja nakon blizanaca

K

kamenar

Guest
Zanima me kakva su vam iskustva sa oplodnjom nakon šta krava oteli blizance....... jer mi dvije krave nikako da ostanu bređe.....
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Zanima me kakva su vam iskustva sa oplodnjom nakon šta krava oteli blizance....... jer mi dvije krave nikako da ostanu bređe.....

Tu bi bio problem vjerovatno s infekcijom.
Kod blizanaca često se krava ne očisti dobro, pa se u maternici skuplja gnoj, odnosno zastarana upala, koja se nije lječila.

Ako imaš krave na vezu, prati, što i kako 'izlazi' iz njih.

Ako je kod teranja čista sluz, onda to ne bi trebao biti uzrok.
 
K

kamenar

Guest
Tu bi bio problem vjerovatno s infekcijom.
Kod blizanaca često se krava ne očisti dobro, pa se u maternici skuplja gnoj, odnosno zastarana upala, koja se nije lječila.

Ako imaš krave na vezu, prati, što i kako 'izlazi' iz njih.

Ako je kod teranja čista sluz, onda to ne bi trebao biti uzrok.

Sve je uredu bilo i kod čiščenja i sluz kod tjeranja......
 
M

MOCO

Guest
Šta kaže veterinar? jel pregledao kravu?

iz mog iskustva blizanci nemaju nikakve veze sa sljedečom koncepcijom
 
K

kamenar

Guest
Šta kaže veterinar? jel pregledao kravu?

iz mog iskustva blizanci nemaju nikakve veze sa sljedečom koncepcijom

Kaže da je sve uredu sa kravom jednom i drugom....... baš danas se gonila jedna pa ćemo vidjet dali će ostat bređa..... :weedman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh