• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...1

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Re: Oranje,oranje,oranje...

I da čujem dojmove? Kako ga vuče? Kako ide, trebao si poslikat da se bolje vidi oranje i posebno plug, kao da nešto tajiš, a?

Jel si zadovoljan?
 
M

marioJB

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

P3030008.jpg


P3030007.jpg


imam i video sam ga moram dignut gore,a nes me internet zahebava
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
Re: Oranje,oranje,oranje...

marko hurlimann xa86 jel to 12 cola ili 10 cola :?:
Istu stvar napravil jedan tip u mom selu i funkcionira bez problema!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Oranje,oranje,oranje...

10 cola je to...
Ma nisam baš zadovoljan :blackeye
Štopa mi se na zadnjoj brazdi povišenje,između vrha daske i povišenja je mali razmak i sad neznam jel je to krivo ili kaj druo :scratch
Možda bi morao boju s povišenja dolje zguliti da bolje "klizi" zemlja po njemu :scratch
Vuče ga lakše nego mojeg 2×16 ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Oranje,oranje,oranje...

ajmo daj još neke slike da se to sve skupa bolje vidi, inače činimi se da nije baš tak katastrofalno :D :D , ja sam za sada u stanju mirovanja kaj se tiče preobrazbe pluga, pošto bajo Fiata 85 ks neda ispod 11.000 €, mamicu mu kaj ga tak skupo cijeni :twisted: :twisted: :!: ;) :D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Oranje,oranje,oranje...

Nemam više slika ;)
Moram sad malo da usavršim povišenja...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Oranje,oranje,oranje...

Evo neš sam išao dans probat orat livadu:
Kao što se vidi na slikama nije baš neznam kak poorano..
Sad razmišljam da stavim predplužnjake na njega..

 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: Oranje,oranje,oranje...

ŠANANA kaže:
ajmo daj još neke slike da se to sve skupa bolje vidi, inače činimi se da nije baš tak katastrofalno :D :D , ja sam za sada u stanju mirovanja kaj se tiče preobrazbe pluga, pošto bajo Fiata 85 ks neda ispod 11.000 €, mamicu mu kaj ga tak skupo cijeni :twisted: :twisted: :!: ;) :D

Koja je godina Fiat? Inače to su ti jako dobri traktori, nećeš se prevarit ako ga uzmeš. Daj neke podatke o njemu
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: Oranje,oranje,oranje...

Kaj nebi ova trava trebala bit u brazdi? Zato se meni IMT ne sviđa, naslanja sam brazdu na brazdu
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Oranje,oranje,oranje...

toma84 kaže:
Kaj nebi ova trava trebala bit u brazdi? Zato se meni IMT ne sviđa, naslanja sam brazdu na brazdu
Trebaala bi bit...
Slabo su mi i povišenja lovila a neznam zakaj :scratch
 
B

Bobo

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

toma84 kaže:
Kaj nebi ova trava trebala bit u brazdi? Zato se meni IMT ne sviđa, naslanja sam brazdu na brazdu

Kako moj plug ne naslanja brazdu na brazdu? Svi mi to pricaju da im se IMT plugovi samo zato ne svidjaju, jer navodno, ne okrecu zemlju kako treba... U mom kraju su se IMT plugovi pokazali kao dobri. moze biti da je do vrste tla koje se obradjuje :scratch

Slazu IMT plugovi kao blesavi, a ako ga dobro ne postelas, ne oprasta ti greske... oranje bude valovito i grbavo, a zasto je kod Marka ovako ispalo, nemam pojma...

Inace, Marko, Dobro odradjen posao s plugom!
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Re: Oranje,oranje,oranje...

marko hurlimann xa86 kaže:
Evo neš sam išao dans probat orat livadu:
Kao što se vidi na slikama nije baš neznam kak poorano..
Sad razmišljam da stavim predplužnjake na njega..
to ti zato kad se "nedjeljom" primaš posla :lol: :lol: :lol:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Oranje,oranje,oranje...

marko hurlimann xa86 kaže:
Evo neš sam išao dans probat orat livadu:
Kao što se vidi na slikama nije baš neznam kak poorano..
Sad razmišljam da stavim predplužnjake na njega..

pogledaj kak se ore livada na stranici ispred, tak buš i ti orao kad buš kupio vogel & noot

po mojem mišljenju imaš malo previše pružene daske koje slabije okreču pa ti je zato samo nagnuta brazda, jer da je vogel daska koja dobro okreče a vidim da je zemlja sipka bilo bi to pjesma od oranja, a ovak kukulele

znaš onu reklamu: pametni znaju čemu služi vogel ostali plačaju..........il je to neka druga reklama :scratch :roll: :mrgreen:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: Oranje,oranje,oranje...

Ja koji god IMT vidim i koji čovjek ore sam mu naslanja, oćeš od 10-14 cola. Ak ni naštelan dobro razumim , ali starom oračus ene može to dogodit da muje plug loše naštelan
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Oranje,oranje,oranje...

@bogec:i to kaj veliš...Ipak ovaj plug nije za to namijenjen :D
Budem ja to poorao s švicarcem pa bude se vidla razlika 8)
Kako god bio dobar tvoj Vogel nikad neče moč poorat kao onaj plug kaj ima predplužnjake ;)

Sutra idu predplužnjaci na IMT plug onda bude to pjesma 8)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Oranje,oranje,oranje...

toma84 kaže:
ŠANANA kaže:
ajmo daj još neke slike da se to sve skupa bolje vidi, inače činimi se da nije baš tak katastrofalno :D :D , ja sam za sada u stanju mirovanja kaj se tiče preobrazbe pluga, pošto bajo Fiata 85 ks neda ispod 11.000 €, mamicu mu kaj ga tak skupo cijeni :twisted: :twisted: :!: ;) :D

Koja je godina Fiat? Inače to su ti jako dobri traktori, nećeš se prevarit ako ga uzmeš. Daj neke podatke o njemu

Mislim da je 1992., a znam da su dobri traktori, al mi je fakat puno dati te novce za njega!!!

Marko, to nije oranje :!: :!:

A za sve one koji vele da imt plug dobro ne ore, grdno se varaju, ja imam imt-a i stvarno dobro rastepe brazdu (V&N daske su gore) ;)
IMT FOP 2x14'', ore fenomenalno :!: :!:

IMT 756 (V&N) 2x12'', isto jako dobro ore dok je dobro poštelan :!: :!:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh