• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...4

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
726
Ima krumpi i u istri velikih njiva i traktora,samo nema puno
Dolina rijeke mirne,i prema Marčani,Čepić polje ..su veće površine i veći taktori
I kad se ide Y prema Premanturi ima velikih njiva, najvise pod krumpirom i rajcicom
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Tamo je zatvor valtura, mislim nekih 600ha. I Agroprodukt isto više stotina.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dankec1912

Član
Tu od
11 Lis 2019
Poruka
53
Kak ide kad plug dojde u zahvat s ovim izgaženim? Treba špera?
Ovo konkretno sa slike sam sve orao na dol pa nije trebala. U suprotnom špera svakak treba.
Ova parcela svakak visi, pa kombiniram. Misim da ću do druge godine morati kupiti nekog okretača, baš radi smjera oranja.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Jedna brazda više, i puna daska, koja je razlika osim šta tu jednu brazdu osjeti više, kakve veze ima rešetkasta ili puna daska?
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,528
Taj Pottinger je pojam od pluga, vidio sam video kak zaorava kukuruz poslje berača, bolest.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Nek plug ima dobru visinu i razmak more se zvat žbljnj nije bitno. Iskreno orao sam sa puno marki al kverneland je ipak pojam za sebe. Najlakše se vuče,jednostavan za naštelat, daske duge i zavinute,veliki predplužnjaci i nema toga kaj ne zaore.
Ovaj pottinger je jako sličan kvernelandu po daskama i samim tijelima,rama je drugačija
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
143
Vjerujem da se ovaj pottinger s 4 brazde i možda istom colazom il vecom ,vuce jednakom brzinom ko voogel ,iskusio sam to na vlastitoj koži ,kuhn i kvenerland,kuhn rešetkasta daska 3x14 vuce se jednakom brzinom ko i kvenerland 4x14 a na mjestima 4x16 jer je vario plug.
 

Najnoviji postovi

Na vrh