• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️
  • Molim članove da na ovoj dole temi komuniciraju o pomoći postradalima od potresa na Banovini.
    Naglasak je na pomoći selskim gospodarstvima, jer njih se obično zaboravi u ovakvim tragedijama.
    LINK NA TEMU

Oranje, oranje, oranje...4

ZGseljak

Dobro znana faca
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
685
Pa kaj tak sila da po kmici orješ?
Bome je, danas prvi put spustil plug u zemlju, još je i kuruze na polju, a de je tek sjetva....
@ZGseljak kako prosla korona??? Simptomi ostali samo na onim blagima? Ili ores po noci da te netko ne prijavi da nisi u izolaciji 😉😉...
Korona prošla samo s 2 dana temperature, fala Bogu. I izolacija je gotova, fala Bogu.
Trgal?
Misli na berbu u klipu, jel tak @Kupljenec? Tak pri meni ljudi vele

Charlip

Dobro znana faca
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
765
Nikad čul da to tak vele al nek vam bude😉. E to je malo prevelika tarifa za branje 😵

martinv1

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
286
Jer su se klipi ručno trgali z kukuruze, pa je valjda tak ostalo...
A ceh nije loš hahah...

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
5,547
Lijepo oranje u takvoj zemlji. (y) Držim ti fige da dosta zmrzne ove zime. 😉

Charlip

Dobro znana faca
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
765
Ja imam takve jedno 40 rali,užasno je masna al nek malo namrzne i padne kiša pa sunce nekoliko puta i na proljeće je to prašina.
Od sutra sam i ja u akciji,samo 80 i kusur rali čeka 😅

Draško

Aktivni član
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
683
Ovakva kao kod Matije je kod mene najlakša zemlja i takve samo imam nažalost manje od pola, a ostalo je čista "smola"

Najnoviji postovi

Na vrh