• PoĆĄtovani posjetitelju, za koriĆĄtenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlaĆŸemo ti da se registriraĆĄ. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaĆĄtićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i joĆĄ mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❀

Oranje, oranje, oranje...4

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,644
Pa kaj tak sila da po kmici orjeĆĄ?
Bome je, danas prvi put spustil plug u zemlju, joĆĄ je i kuruze na polju, a de je tek sjetva....
@ZGseljak kako prosla korona??? Simptomi ostali samo na onim blagima? Ili ores po noci da te netko ne prijavi da nisi u izolaciji 😉😉...
Korona proĆĄla samo s 2 dana temperature, fala Bogu. I izolacija je gotova, fala Bogu.
Trgal?
Misli na berbu u klipu, jel tak @Kupljenec? Tak pri meni ljudi vele
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Nikad čul da to tak vele al nek vam bude😉. E to je malo prevelika tarifa za branje đŸ˜”
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,528
Jer su se klipi ručno trgali z kukuruze, pa je valjda tak ostalo...
A ceh nije loĆĄ hahah...
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Lijepo oranje u takvoj zemlji. (y) DrĆŸim ti fige da dosta zmrzne ove zime. 😉
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Ja imam takve jedno 40 rali,uĆŸasno je masna al nek malo namrzne i padne kiĆĄa pa sunce nekoliko puta i na proljeće je to praĆĄina.
Od sutra sam i ja u akciji,samo 80 i kusur rali čeka 😅
 

DraĆĄko

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Ovakva kao kod Matije je kod mene najlakĆĄa zemlja i takve samo imam naĆŸalost manje od pola, a ostalo je čista "smola"
 

Najnoviji postovi

Na vrh