• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...4

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Zakaj teškom mukom? Pa ne izgleda zemlja teška, lijepo se rasipalo.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,442
IMG_20230401_103217.jpg
Konacno i ja po danu...zadnja parcela zelene gnojidbe...palo je.nesto kise u noci ali ide jako lijepo...rasipa se dobro zemlja...
Nisam.se usudio proslu zemlju samo orsti pa.sam.prvo tanjurao zelenu, al dns probao bez tanjuranja...prezadovoljan s plugom..sve zatrpa...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,163
Ne pripada u teme vitla, ali....
Vidio san na "i ja bi tu" kako vitlo vuče starinski plug kojim upravlja čovjek.
Ima li tko što slično? Radi se o tome da bi to bilo zanimljivo jer ne treba puno mjesta za preorati vrt!
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,376
Susjed je tako radio jamice za krumpir sa vitlom i starim plugom s kojim su konji radili jamice. Ima naprijed kotač pa ga nije problem vratiti nazad.
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
530
Ne pripada u teme vitla, ali....
Vidio san na "i ja bi tu" kako vitlo vuče starinski plug kojim upravlja čovjek.
Ima li tko što slično? Radi se o tome da bi to bilo zanimljivo jer ne treba puno mjesta za preorati vrt!
jel na "i ja bi tu" il na "ljubi tu" :p
 

zhvn

Član
Tu od
8 Kol 2018
Poruka
50
Ne pripada u teme vitla, ali....
Vidio san na "i ja bi tu" kako vitlo vuče starinski plug kojim upravlja čovjek.
Ima li tko što slično? Radi se o tome da bi to bilo zanimljivo jer ne treba puno mjesta za preorati vrt!
Mi smo tako znali krumpir vaditi, samo stari plug za konje i neki konj mora vući :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh