• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...4

terminator99

Aktivni član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
278
Jel ima nekaj pustoga da nebudes priorao?😁
Kod mene vise nema.
Kak ide zuco naspram same?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Jel ima nekaj pustoga da nebudes priorao?😁
Kod mene vise nema.
Kak ide zuco naspram same?
Ma to nije inače pusto,trebala je biti soja al je bilo ne moguće posijati na proljeće tak da ću probat druge godine još jednon ako nebude premokro a ako bude opet voda zatravit ću i ide pod livadu.

A kaj se žuće tiče,preporod naspram samea.
Al sad sam i njega prodao,dolazi drugi tjedan isti takav Claas samo 205 ks sa prednjim kardanom i kompresorom. Počela mi se sviđat ta trgovina pa ću gledat da tak malo radim sa svakim i onda na prodaju pa uvijek neš malo bolje uzet i malo zaradit😅
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
@Marko, ove ledice šta imaš na kabini izgleda ovako na slici da dobro rade?
Jel znaš možda koje su snage i gdje si ih kupio?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Dobro rade.
48 W, na Ebay kupio.
Ako ti se neda cekati da stigne iz Kine, bit ce ih kod mene.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Marko,
iako ti plug nije okomit na zemlju (visi prema cjelini), zimska brazda je odlična. Kad se malo "sprijateljiš" s plugom i u laganoj zemlji du to pjesma. Imam dojam da mu pera na kraju daske znače više nego deflektori.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,621
Jooooj dobri su, a kad sam čul za samovibrirajući retrovizor 😅 🤦‍♂️
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
Gledal sam ih na TV-u jučer...
Izgleda da rally driver nema pojma o vožnji traktora :D
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,124
Jel se ore kaj ili ste izorali?
Ja tjeram vec par dana, danas sam pola dana vodu zaoraval, ima vode u jarcima na sredini i uz mede, ali za cudo nije mekano pa ide.
20191211_175204.jpg
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ja čekam ljepše vrijeme nisam ni počeo.
Jednom sam po blatu nije mi se pokazalo dobro
 

Tomi89

Aktivni član
Tu od
3 Lis 2017
Poruka
78
Ma stigne se, meni je ostalo cca 10 jutara od toga jedno 4 gdje je bio kukurz a ostalo je bilo žito, to sam u 7 mj. na plitko izoral pa sad treba preorat na dublje. Ovdje di je bio kukuruz ide i sad bez brige, istina da je malo blatnjavo ali ok, ali ovo kaj sam oral pa sad treba preorat je mekano pa se ceka bolje vrijeme...kažu drugi tjedan ok vrijeme pa valjda bude dobro...
 
Na vrh