• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...4

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Mislil sam da tak jen veliki komad zorješ pa da vidi ekipa kak netreba tak velike traktore, da je ovo prava raketa koja je svemoguća a ne pije puno, ha? Moža bi si i ruke nabildal od volana😉🍺
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Vjeruj mi, manje sam u večem nego u malom, od 4. mjeseca dok krene duhan pa sve do 10.tog samo rokam u njima, a nije tu samo duhan, s malim se i posije 50 kj kukuruza, iskultivira i svašta nešt.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Ja sam mislil da mi je 150 ks dosta veliki traktor al kad sam krenul radit s 200 nikad više glavni traktor na gospodarstvu nebude slabiji od toga,samo više.
A kaj se tiče "raketa" kak @Kupljenec veli,to na svakom gospodarstvu mora biti,uvek za nekaj treba, samo ne za orati🤣🤣
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma znam, ja se šalim😉ja si mislim kak bi ljudi tak sve morali delat sa tim malim raketama traktor bi riknul za par dana valjda😊a moj se neda, ja koji trošim 50 litri nafte godišnje, i to sam puno rekel 😉meni je to ko nekome fendt od 300 konja.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Ni jedan ne troši toliko,al se uvijek gleda napravljeni posel u tih vuru vremena i nekoliko desetaka potrošenih litri na kraju ne ispadne puno
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,360
Ne troši ni jedna marka toliko da pravi drastičnu razliku od drugih marki, tak da to o potrošnji ne vrijedi raspravljat
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,360
Pa evo recimo u firmi JD 8245R je na 1400 radnih sati potrošio 50.000 litara, star je oko godinu i pol...al ta potrošnja i nije neka stavka kad uzmeš u obzir da taj traktor odradi lavovski dio posla
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Pa normalno...ja uvijek velim da što je jači manje troši jer sa za isti posel manje muči
 
Na vrh