• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...4

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,527
To smo napravili par prohoda samo da vidimo jel ide i kak ide. Prvo smo ga zakopčali kakav je došao, raširen na 48cm, to mu je ipak malo velik zalogaj, i kak smo ga suzili taman je padao mrak i išli smo montirat hidraulik, tak da je to to dok ne prosuši.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,415
Druga. Inače se kod mene 90% parcela ore prvom. Na uzglavnice gubim sigurno 20min možda i pola sata. Sa 2x12 rikvercam jedno 6x napred-nazad. Ti si sigurno puno brži, djelom zbog lakše zemlje, a i zbog samih parcela i terena.

3x12 i 90ks oko 2h i 45min ral. Nemam nigdje izlaz na put, okrećem se po svojem i to na kraju preorem. Ako pazim sa 3br da idem do kraja 3x je dosta za uzglavnicu.
1kj 1h 45min u dobroj zemlji, u teškoj pola sata-45min više, 2x12
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,150
Ja to ne mogu postići ni da orem sa proximom 3 brza u najboljoj zemlji sa 2x12. Jedne godine sam sjetvenu orao trećom 3 rali, ali prebrzo je to.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Jao kad vidim kako se kod vas ore.. ja još nisam pomalčao, trebam stanjak izvest, vrijeme katastrofa. Samo kiša, neki dan snijeg, ne znam šta bude sa zimske
Brzo sam stao nakon ove slike, cijeli dan i noć kiša, ali onak poštena i stalno isti tempo... Baš super..
 

Najnoviji postovi

Na vrh