• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostala pitanja

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,000
Evo kako sam i rekao

What is the default font for XenForo?
XF 2 uses a system font stack, meaning it tries to use the system font of whatever operating system you're using. For Windows this is 'Segoe UI', for Mac/iOS it is 'Helvetica Neue', for Ubuntu it's 'Ubuntu', and for Android it is either 'Roboto' or 'Droid Sans' depending on your version.


Znači platforma na kojoj je forum napravljen pokušava povući default font i veličinu slova koja vam je nastimana na uređaju s kojim gledate.

Sad. Chrome ima svoje postavke, android svoje. Overlay androida (miui, Samsung itd.) svoje.

I lijepo piše tries to use. Znači pokušava koristiti.

Sad tipa pišete na forumu. Imate default font i veličinu slova namještenu od launchera na androidu. I sad puno tabova otvoreno. Fali ram memorije, ram manager ugasi launcher I odjednom van se font prebaci na default android. Itd....

Evo jesam odgovorio? Više se ne može reći dok se uživo ne vidi da se točno vidi do čega je..
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,743
Nemam puno tabova otvoreno, kužim to. I OK ne zamaraj se više samnom. Počelo mi je to dok su moderatori ili netko, zadnji put prčkali po fontovima, prije nije, ali svejedno. Shvati to kao jedan nepotrebni rszgovor i hvala ti na trudu da mi objasniš. Ne moram ja sve ni znati, o svemu.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,743
Napisal sam "moderatori ili netko" , nisam smatrao bitnim točno detektirati tko je prčkao, nego od kad ja vidim promjene. Ali nije bitno, najmanji mi je to problem u svakodnevnici, bila mi je samo tema za dodatno turpijanje jezika... Ako ti nemaš te ovlasti nemoj se smatrati pogođenim i idemo dalje 😈
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,593
Sad sam vidio da je netko spajao uzastopne postove, to je ok, ali se malo preračunao budući je spojen moj post i od kolege @Propali Poljoprivrednik 😅
Moj dio je crveni a njegov žuti, ne tražim ništa, ne žalim se...samo primjećujem :D

Izrezakm.JPG


Edit; Al đe ćeš meni štilovku jbt led 😂😂😂
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,553
Da font je veći ,ali nije sukladan debljini slova . Znači logički bi bilo da se veličina slova poklapa sa debljinom slova. Što ovdje nije slučaj.
Bolji je bio prijašnji font.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
Da font je veći ,ali nije sukladan debljini slova . Znači logički bi bilo da se veličina slova poklapa sa debljinom slova. Što ovdje nije slučaj.
Bolji je bio prijašnji font.


Koji ti bolje izgleda za čitanje?
Snimka%20zaslona%202023-12-08%20111113.jpg
 
Na vrh