• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostala pitanja

M

MENKLE25

Guest
MENE PA ZANIMA KJE NA HRVAÅ KEM SE JE LANI PRODAJALA KMETIJSKO OBDELOVALNA POVRÅ INA, KATERA JE IMELA ZELO NIZKO CENO
ZEMLJA JE BILA DRŽAVNA
 
R

Ratarko

Guest
Mislim da ne možeš kupiti poljoprivredno zemljište ako si stranac a pogotovo ako isto nije bilo na natječaju gdje uvijek domicijelno stanovništvo ima prednost nad strancima . U pravu si za cijenu , nije bila velika , prilično povoljno za nekoga tko se misli ozbiljno baviti zemljoradnjom. Natječaji za kupnju polj. odnosno zakup ili koncesiju zemljišta se događaju non-stop po raznim opčinama u HR ...
 
B

bajki

Guest
.

Čini mi se da nevidim sve slike na forumu. Na jednom postu spominju treču sliku, a ja vidim samo dvije. Na drugom postu se komentiraju neke slike a ja nevidim ni jednu. O čemu se radi?
 
R

Ratarko

Guest
To je možda zato što mario premješta neke zalutale teme od nas ostalih članova u njihovu pravu grupu pa ne može premjestiti i slike kompletno...
 
G

Guest

Guest
jedno hipotetsko pitanje

proucil sam sva pravila foruma, uputstva za koristenje itd. ali nisam vidio nigdje vidio da se spominje mogucnost brisanja iz clanstva. npr. ja necu vise da se moje ime spominje u clanstvu , ali nisam vidio nigdje da postoji ta mogucnost. naime bil sam prije clan na nekim forumima i tamo je postojala mogucnost da se ja sam mogu izclaniti, izbrisati iz clanstva.
 
B

Bobo

Guest
Cekaj malo... Ako zelis, bit ces obrisan, samo se javi administratoru.

Ali ovo sto pricas, nema nimalo smisla. Ako hoces biti obrisan iz clanstva, trebas se obratiti administratoru foruma, ili redom spominjati majke, pa ces svakako biti obrisan...

Dosta sam po forumima aktivan (na njih 5-6) i ni jedan nema tu mogucnost (zafarmphoto moram provjerit, al sam 90% siguran)...

Frabrne: Koja je svrha toga da se sam mozes obrisat iz popisa clanova?
 
B

Bobo

Guest
Ni ja nisam skuzio :oops:

Cuj, a daj mi reci koja bi bila svrha te mogucnosti?

Da se registriras, napravis sranje na forumu i odes. Jos ako taj server ne loggira IP adrese, to je glupost ziva.

Primjer: Evo tu se trudimo i forum zivi, dodje par klinaca, naprave kaos i odregistriraju se. Sva sreca pa phpbb loggira IP adrese, pa ih mozes potrazit u T-COM-u i pocinitelji mogu dobiti ukidanje interneta do pol godine... Da nema logova IP-a uzalud vam trud, sviraci!

Kuzis sto ti zelim reci? Koliko ja znam, to se nigdje ne koristi, jer takva opcija stvarno nema nikakve svrhe...
 
P

pyrc

Guest
Jeli vas država subvencionira?Kod nas u Sloveniji se sada ne zna ko pije,ko plati.Več smo ispunjavali formulare za tu godinu,a isplate nismo kompletne dobili od 2006 godine.Ispričavam se svima,jer ne znam dobro Hrvatski.
 
R

Ratarko

Guest
Za životinje ne znam jel ih ne držim .
Za poljoprivredne kulture se dobije večinom onoliko koliko je bilo obečano.
Recimo ako posijemo previše pšenice u jednoj godini ( mislim na cijelu HR ) dogodi se da nam umanje za kojih 150 kn poticaj po hektaru . Na taj način nas tjeraju da sijemo i nešto drugo osim tih uobičajenih kultura . Još se nikada nije dogodio da nisam dobijo poticaj za neku prijavljenu površinu . Ponekad se dogodi da malo zakasni i da bude do 10 % manji nego je obečano .
 

Najnoviji postovi

Na vrh