• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oštrenje lanca

ms660

Novi član
Tu od
11 Ožu 2016
Poruka
27
Dobar dan šumari potrebna mi je mala pomoć nigdje ne mogu pronaći brusnu ploču kao na slici znači Oregon dimenzije:100x4,7x16(3/8"),u stihl-u nemaju takve,niti mogu nabaviti u husqvarni mi prodali neke kineske obadvije se raspale nakon jednog lanca(riskirao sam i dobio po nosu Kinez jebiga),mašinica kupljena u Austriji pred 20god.(made in Italy),kome god kažem dimenzije vele Kinez pa nije kinez.možda tko od vas zna ako ne ajmo rušit onda.lp
501619531658a7fe4b37b531c7a98087.jpg
b7147fb1f318de078bbd06860da2606b.jpg


Poslano sa mog S60 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
Oregon ti rebrandira TECOMEC strojeve za brušenje, pa probaj pitati nekoga tko to prodaje. Inače, te strojeve je prodavala Dobro distribucija u Maksimirskoj u ZG-u.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Nisam nikad probao kako bi se ponasale sajbe koje ja koristim za brusenje tracnih pila,,,
To su sajbe koje ne pale materijal i na koje se ne prima spaljeni metal (kao na slici posta iznad) pa nije potrebn niti cistac za istu,,,

Problem je mozda sto su moje sajbe 3,2 x 20
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Nove 150 x 3,2 x 20 ali potrosene su barem 90 x 3,2 x 20 vezivo su neke epoksilne smole na koje se nista ne prima pa cak niti piljevina koje kod mene zna biti pogotovo kad se sirovo drvo reze,,,
uopce netreba ciscenje od kako je stavim novu pa dok se ne potrosi,,,
nazalost nemam sliku da pokazem,,,
c090.gif
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
a link itd?
ja sam jednom kupio orginalni štil , siva ploča , upravo se ponaša kak opisuješ .
Došla je 3x više od ovakve crvene kao gore na slici .
Rjetko je koristim jer je za 404 lanac ..a to koristim slabo
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ja ih kupujem u Hak zg, to su bile neke promotivne,,,
Osjetno bolje od onih koje sam koristio prijasnjih godina i gotovo da ne pale ostricu ni kad puno skida,,,

Ako se dogovorimo za Gudovac poklonim ti koju,,,:(wasntme):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
poklon uvjek rado primim ,a pivu mi je trenutno lakše platiti nego popiti ( ne pijem pivu po zimi).

gudovac , tko zna ..možda
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Vidis kako male stvari mogu razveseliti ljude,,,
a kaj mislis kak je tek zenama kad nesto "malo" dobiju na poklon,,,:icon_weed:

i viroexpo igra ako dođes,,,
 

David79

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
160
Jel neko radio sa tecomec brusevima? Ja imam od svaty, nisu losi, al me nervira sto isto ostaje crno na njima, pa ih moram cesto cistit.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
poklon uvjek rado primim

No dobro, pa zar ta redukcija (adapter) jos uvije nije odrađena?:(think):
Ja bi da cujem dojmove,,,
Ja bi nekaj prodal i zasluzil na otpadu :icon_weed:
Steta je baciti nesto sto jos dobrano moze nekom posluziti,,,:eek::
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,321
Zar nije bolje čistiti lanac u 2 L benzina prije brušenja? Brus ne pocrni...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
2l benzina , ?!?!..kaj ti znaš pošto je benzin

brus ne pocrni od znazanoče , nego se napuni otpiljcima koje skine s lanca
 

Najnoviji postovi

Na vrh