• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OT: što slušate... dok orete, kopate, pišete po forumu...

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Us3 - Cantaloop, C&C Music Factory - Gonna Make You Sweat, Jive Bunny and the Mastermixers - Swing the Mood, Bob Sinclair, Depeche Mode - Enyoy the Silence, man at Work - Down Under, Londonbeat - I've been thinking about you...i sl. voim '80 i '90 Dance i hitove.
Inače i Crvenu Jabuku, Parni Valjak, Leteći Odred, Prljavo kazalište itd....
Mora neš svirati kad se radi, tako je lijepše... It makes the work better :mrgreen:
U Rusu imam 200W zvučnike tako da... :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
zjockoo kaže:
Us3 - Cantaloop, C&C Music Factory - Gonna Make You Sweat, Jive Bunny and the Mastermixers - Swing the Mood, Bob Sinclair, Depeche Mode - Enyoy the Silence, man at Work - Down Under, Londonbeat - I've been thinking about you...i sl. voim '80 i '90 Dance i hitove.
Inače i Crvenu Jabuku, Parni Valjak, Leteći Odred, Prljavo kazalište itd....
Mora neš svirati kad se radi, tako je lijepše... It makes the work better :mrgreen:
U Rusu imam 200W zvučnike tako da... :mrgreen:
a jbm...moji su 170w a prednji 100w.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :blackeye :blackeye
 
T

Tonxy

Guest
u jeb moram sii ja nabavit kabinu pa da si stavim radio!! mora da je gušt!!
 
Č

Čugi

Guest
Većinom narodnjaci, mada mi ni ostalo ne smeta, u svakoj muzici ima nešta što mi odgovara za slušati.
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
heavy metal i to starce(zepeline,purplevce)malo mlađe(gunse,maidene,motorhead) a od svega najviše volim
BIJELO DUGME
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
zrine892 kaže:
zjockoo kaže:
Us3 - Cantaloop, C&C Music Factory - Gonna Make You Sweat, Jive Bunny and the Mastermixers - Swing the Mood, Bob Sinclair, Depeche Mode - Enyoy the Silence, man at Work - Down Under, Londonbeat - I've been thinking about you...i sl. voim '80 i '90 Dance i hitove.
Inače i Crvenu Jabuku, Parni Valjak, Leteći Odred, Prljavo kazalište itd....
Mora neš svirati kad se radi, tako je lijepše... It makes the work better :mrgreen:
U Rusu imam 200W zvučnike tako da... :mrgreen:
a jbm...moji su 170w a prednji 100w.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :blackeye :blackeye

LJudi, morate pročitat nominalnu, tj. izlaznu snagu zvučnika, a ne maximalnu snagu, tek onda budemo znali koliko su vam jaki zvučnici!!!


Ja inače slušam tamburaške stvari, podravske, slavonske......., naše hrvatske folk bendove, tj. prerada narodnjaka na hrvatski.
Turbo folk baš ne obožavam, a sluša se tu i country, te zečić i tak.....
Radio Đurđevac, Pitomi, Križevci - pozdravi su im super!!!!!!!!!!
 
Z

zrine892

Guest
ŠANANA IMT 565 kaže:
zrine892 kaže:
zjockoo kaže:
Us3 - Cantaloop, C&C Music Factory - Gonna Make You Sweat, Jive Bunny and the Mastermixers - Swing the Mood, Bob Sinclair, Depeche Mode - Enyoy the Silence, man at Work - Down Under, Londonbeat - I've been thinking about you...i sl. voim '80 i '90 Dance i hitove.
Inače i Crvenu Jabuku, Parni Valjak, Leteći Odred, Prljavo kazalište itd....
Mora neš svirati kad se radi, tako je lijepše... It makes the work better :mrgreen:
U Rusu imam 200W zvučnike tako da... :mrgreen:
a jbm...moji su 170w a prednji 100w.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :blackeye :blackeye

LJudi, morate pročitat nominalnu, tj. izlaznu snagu zvučnika, a ne maximalnu snagu, tek onda budemo znali koliko su vam jaki zvučnici!!!

ne...krivo...ako citas nominalnu snagu onda moras i gledati koliko ti je radio na nominalnoj snagi...a to rijeko pokazivaju nominalnu snagu na radiji...nije bitna snaga samo..bitno je koliko si platio te zvucnike onda znas šta si kupio...a nominalnoj snagi netreba obratit snagu...ako gledas na nominalnu snagu prije ce ti radio ispucati tu snagu...bolje maksimalnu...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sve to štima zrine, ali na radiju ti je još važnija od izlazne snage unutarnjeg pojačala i impedancija, tj. snaga u ohm-ima
 
Z

zrine892

Guest
ŠANANA IMT 565 kaže:
Sve to štima zrine, ali na radiju ti je još važnija od izlazne snage unutarnjeg pojačala i impedancija, tj. snaga u ohm-ima
samo zvucnici se izražavaju u watima i ohm...rijetko da sam čuo da radio ima poseban izraz za ohm...jer je on davatelj snage....tako da nema otpora na izlazu snage.. :| :| samo zvučnik mu može stvarati otpor..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
zrine892 kaže:
ŠANANA IMT 565 kaže:
Sve to štima zrine, ali na radiju ti je još važnija od izlazne snage unutarnjeg pojačala i impedancija, tj. snaga u ohm-ima
samo zvucnici se izražavaju u watima i ohm...rijetko da sam čuo da radio ima poseban izraz za ohm...jer je on davatelj snage....tako da nema otpora na izlazu snage.. :| :| samo zvučnik mu može stvarati otpor..

Ide ti ovak, pogotovo se to moralo paziti na STRIJIM radijima, ne možeš na radio koji ima maximalnu impedanciju od recimo 4 ohma, tj (impedanciju koju može prenijeti na zvučnik) spojiti neki zvučnik čija je impedancija 6 ili 8 ohma, zgori ti izlazno pojačalo!
Sada na novim radijima to nije više toliko bitno jer se skoro svi zvučnici prave sa impedancijom od 4 ohma, večih ja nisam vidio, bitno je samo snaga, kvaliteta membrane i kao što kažeš - koliko ga platiš toliko i vrijadi!!!
 
Z

zrine892

Guest
baš upravo tako...a sta se tice dobro si rekao u vezi kvalitete membrane...jer to igra jako veliku ulogu...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
zrine892 kaže:
baš upravo tako...a sta se tice dobro si rekao u vezi kvalitete membrane...jer to igra jako veliku ulogu...

Prije su bile na nekim zvučnicima neke papirne, nedaj bože da malo nafrkneš bas, puče ko repa!
 
Z

zrine892

Guest
najbolje su gumene membrane sa papirnatim ili neki jaci materijal poput papira...kako se taj dio zove...neznam više...u biti sam htio reči da guma podnosi veliku snagu i bass...dok ima papirnatu membranu ona ga propuca kao sto si rekao malo jače pojacas...
 
S

seljaček

Guest
vrte se CD-i Škore , Colonie , Thompsona Mate Buliča itd.
 
A

Alen

Guest
Da se i ja javim u ovoj temi.... Baš se spremam ovih dana ugraditi u rusa mjuzu....
A slušat če se muzika ovog tipa:

[youtube:3tidx3ks]XYzo449UATw&hl=en&fs=1[/youtube:3tidx3ks]

:mrgreen: :mrgreen: ;) ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh