• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Otkupljivanje kornišona

  • Temu pokrenuo ivanjurić65
  • Datum prvog posta
I

ivanjurić65

Guest
Imam posađeno 1300m krastavac kornišon (dolomit), dali netko zna tko vrši otkup krastavaca, ja se nalazim u Baranji. Hvala unaprijed.
 

bobostar

Aktivni član
Tu od
14 Pro 2009
Poruka
1,560


p.s. Nadam se da se nitko ne ljuti; jednostavno slika je "prejaka", morao sam je staviti na forum. :D
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
nema tu ljutnje,to je skoro pa tako,nema love do kornišona....
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
ali je i krvav novac po poslu

najteži posao,ali puno lakše je druge i svake iduće godine dok skužiš neke stvari. samo jedne godine sam ostavio da nisam na vrijeme zaplitao i NIKAD više,robija živa.
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

najteži posao,ali puno lakše je druge i svake iduće godine dok skužiš neke stvari. samo jedne godine sam ostavio da nisam na vrijeme zaplitao i NIKAD više,robija živa.

e samo da je neki krevet izmisliti koji se kreče po redu,a ti samo ležiš i bereš hehehe
 
Na vrh