• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Otvaramo privatnu školu za sirare

  • Temu pokrenuo branaruth
  • Datum prvog posta
B

branaruth

Guest
Poštovani moderatoru

Da se podsjetimo , forum i jeste za razmjenu i usavršavanje znanja na BESPLATAN način
Sve ono što niste u stanju da podijelite sa drugima iz bilo kog razloga onda ni ne vidim neku svrhu osim možda reklamiranja ili hvaljenja

Nekome će vjerovatno i informacija o tome da je moguće negdje da se edukuje i uz naknadu možda pomoći pa će ova tema još biti otvorena ali ne preporučujem daljnu raspravu u smislu reklame

Ako vi smatrate da je ovo reklama onda odite na stranicu www.volimsir.hr gdje radim kao savjetnik volonter pa ćete vidjeti da niste u pravu .
Ili pogledajte ovdje neke od moih proizvoda http://www.flickr.com/photos/bilogorka/ pa ćete takođe vidjeti da neprodajem maglu .Ja ću povući svoj profil sa ovog foruma a vi i dalje držite svoje forumaše u totalnom mraku . Forumaši pišo o svoim vlastitim mukotrpinim iskustvima .To nije samo mukotrpan rad nego i veliki gubitak novca .Danas se znanje kupuje ,nema se vremena ni financiskih mogućnosti za velike pogreške .Hvala još jednom !Krajem sledećeg mjeseca ja ću ugostiti jednog nutricionistu za prehranu životinja iz Izraela da obiđe neke veće HR farme .Nebudite u strahu to neće biti objavljeno na ovom forumu.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Ako vi smatrate da je ovo reklama onda odite na stranicu www.volimsir.hr gdje radim kao savjetnik volonter pa ćete vidjeti da niste u pravu .
Ili pogledajte ovdje neke od moih proizvoda http://www.flickr.com/photos/bilogorka/ pa ćete takođe vidjeti da neprodajem maglu .Ja ću povući svoj profil sa ovog foruma a vi i dalje držite svoje forumaše u totalnom mraku . Forumaši pišo o svoim vlastitim mukotrpinim iskustvima .To nije samo mukotrpan rad nego i veliki gubitak novca .Danas se znanje kupuje ,nema se vremena ni financiskih mogućnosti za velike pogreške .Hvala još jednom !Krajem sledećeg mjeseca ja ću ugostiti jednog nutricionistu za prehranu životinja iz Izraela da obiđe neke veće HR farme .Nebudite u strahu to neće biti objavljeno na ovom forumu.


Da , smatram da je ovo promocija uz reklamu , sve što niste u stanju BEZ NAKNADE da podijelite na forumu a koristite forum po tom pitanju smatram reklamom
Da napomenem , niste niti dužni da nekome za badava dijelite svoje teško (skupo) stečeno znanje ali forum jednostavno funkcioniše ''for free'' . Pogledajte malo i druge stručne teme ovdje na forumu gdje možete naći bezbroj savjeta ili ''tajni zanata'' koji se ne naplaćuju , oni koji nisu spremni da tako funkcionišu niti ne raspravljaju
 
I

IvanVl

Guest
Da li postoji neka jednostavna ( kučna)metoda kako izmjeriti udio masnoče u mlijeku ?
 
B

branaruth

Guest
Škola za sirare

Da li postoji neka jednostavna ( kučna)metoda kako izmjeriti udio masnoče u mlijeku ?

Na sranici http://volimsir.com/ možete naći sve što vas zanima o sirarstvu .
Da me admin neupozori na reklamu ,stranica je volonterska :idea:
 

dotty

Član
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
96
dobro! ali sad za zbilja! Nismo pitali nikakvu tajnu. bila su postavljana tri pitanja:

1. Kada će se odrzavati taj tečaj za sirare? Dakle odgovor nam treba u obliku okvirnog datuma, tipa prvi tjedan u novoj godini ili 2 tjedna ili 2 dana?

2. Gde će se održavati tečaj? Osjek? Zagreb? Krk? Varaždin?.....

3. Kolika će (barem okvirno) biti kotizacija? 100kn? 1000kn? 5000kn? 35000kn?


To su opće informacije prema kojima će ljudi znati mogu li ići i da li da uopće zatraže pristupnice i prijave se na tečaj. Nismo tražili nikakve materijale niti znanja unaprijed.

Mene osobno jako zanima takav tečaj i bila bih voljna i skupo platiti, samo ipak prije nego se na slijepo prijavim moram zanati barem kada se održava tećaj da si ne isplaniram nešto drugo za taj period.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Teško da ćeš dobiti te informacije jer je ovo pisano samo u svrhu reklame , ima tako mnogo ''upada'' da se dobije reklama ''for free''
Znači neko hoće reklamu za džabe a neće da dijeli svoje znanje za džabe , e pa neće ni to da može na forumu gdje osnovna svrha i jeste razmjena znanja,mišljenja itd itd
 

dotty

Član
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
96
Šteta!

a da samo znate koliko sam dugo tražila nešto tog tipa...
 
M

MOCO

Guest
Teško da ćeš dobiti te informacije jer je ovo pisano samo u svrhu reklame , ima tako mnogo ''upada'' da se dobije reklama ''for free''
Znači neko hoće reklamu za džabe a neće da dijeli svoje znanje za džabe , e pa neće ni to da može na forumu gdje osnovna svrha i jeste razmjena znanja,mišljenja itd itd

da to je smisao foruma, međutim kad netko i podijeli svoje iskustvo bude ismijan i popljuvanj tako da čovjeka potpuno razumijem jer upravo sam doživio slično iskustvo na drugoj temi. I zato mislim da se izuzetno pametno i iskusno ponijeo ne odgovarajući na napade i provokacije
 

Najnoviji postovi

Na vrh