• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Otvaranje obrta za šumarstvo

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
objasnio david...u obrtu i vlastitom kućom garantiraš za propuste u doo samo imovinom poduzeća...
 

zeko1986

Novi član
Tu od
22 Velj 2017
Poruka
4
Pozdrav! Ja bih htjeo radit usluge siječe za privatnike ali bih otvorio obrt sad me zanima dali ja te poslove kao podizvođač moram imat licencu za siječu ili mogu radit bez licence i tehničara inače radim te usluge ali na crno
 

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
moraš imati licencu pri komori ako misliš biti podizvođač. Privatnikom podrazumijevaš tvrtku koja se bavi šumarstvom. Možeš raditi i za privatne šumoposjednike, no već ih ima koji traže izvođače s licencom i potpisivanje ugovora. A možeš i bez licence, u hš-u možeš raditi i izvoditi radove i bez firme. To ovisi kakve strojeve imaš.
 

zeko1986

Novi član
Tu od
22 Velj 2017
Poruka
4
Radim samo usluge sječe bez izvlačenja zato me zanima jer zasad neplaniram ić na nikakve licitacije
 

CoccoBill96

Novi član
Tu od
2 Ožu 2017
Poruka
2
Ekipa pozdrav, šumarski sam tehničar i želio bih otvoriti sumarski obrt jer se namjeravam baviti uzgojom. Sto mi sve treba? Jel neophodno na bas bude obrt? Računovođu imam...
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Najsigurnije ti je nazvati Savjetodavnu službu i sve buš saznal.
 

Najnoviji postovi

Na vrh