• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ovčarstvo

vilenjaci

Novi član
Tu od
16 Stu 2013
Poruka
21
Pozz! Da li netko zna šta bi moglo biti šiljezici cijelo ljeto kao vlažan nos sad joj cure šmrklji davan joj monil , dehalman normalno jede , nema temperaturu , nije hladno da bi imala upalu pluća, a sve redovito dajem za parazite. Nju smo kupili no odmah joj dali monil i to. Da znam za ubuduće nažalost veterinara mi se ne isplati zvati, a moje sve ostale ovce su ok. Hvala na odgovoru ako ko još gleda forum.

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
535
Monil je dobar za crevne parazite kako ovaca tako i janjaca ali to nije dovoljno za neke druge stvari tako da ovce kad vec tretirate onda odradite cjepljenje Clozamektinom sto na kraju krajeva mozete dati u bilo kojem stupnju graviditeta,sto nije slučaj sa monilom a ucinkovitost ljeka je daleko veca kao i zastite same zivotinje.

Najnoviji postovi

Na vrh