• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ovčarstvo

V

VOJVODJANIN

Guest
Danas urađena vakcinacija Ivermektinom i vađena krv.
Za 7 dana revakcinacija.
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
pozdrav lovac 00...
Ja sam jučer dobila prinove...Moja ovca ima trojke....2ž+1m ..Ovca je jako dobra mama i sve tri prihvatila..jako je brižna
Evo malo fotkica
 

MEDOLINA

Član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
130
Stvarno su prekrasne a ova malecka posebno za svaku pohvalu neka samo dobro rastu i budu zdrave!:partyman:
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Bas su lijepe ovce. Najljepse dok su ovako male i crne.
Jeste ih tretirali sa cime? Sa nekim antiparaz.?

Malo,off topic. Kakav ti aparat koristis ovcice?
Kvaliteta je fantasticna.
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
Bas su lijepe ovce. Najljepse dok su ovako male i crne.
Jeste ih tretirali sa cime? Sa nekim antiparaz.?

Malo,off topic. Kakav ti aparat koristis ovcice?
Kvaliteta je fantasticna.

nisam ih ničim cijepila. Veterinar je pocijepio samo ovčice stare 2 mj
Imam canon 5 d mark II ,odličan fotić
i dobre objektive
Drago mi je da su ti fotke lijepe!
pozdrav
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ova mala dudica je zbilja pametna pa jede ljekovitu travu samo sam zaboravio kako se zove jer moja susjeda to skuplja gdje god ima,nek im je sretno tim malim janjcima i da ne dožive lošu sudbinu a i vama koji se njima bavite puno uspijeha u daljnjem radu:partyman:
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
Ovan iz prvog stada..zločesti je i moram ga se čuvati. Glavom se zaletava u ugradu u štali, tako jako da si polupa nos...pa sam mu ga malo nasprejala.


Uploaded with ImageShack.us
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
da ga suprug nije to naučil namjerno ?!?! :lol:
brat i ja smo našeg ovna naučili da pozdravi tatu kad dođe u vrt :rolfer:
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
Ovan lijepo izgleda (ako su zločesti rješi se obojice)Stavi limariju na štalu da ti ne šprica kiša po daskama .
 

Najnoviji postovi

Na vrh