• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Overum (Agrolux, Massey-Ferguson)

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Dobro pristaje Hurliju. Pravis mi zazubice morat cu i ja ovi dana na probni rad pa nabacit koju sliku. Najbitnije mi je da dobro zaorava biljne ostatke a ne da sve ostaje odgore...

Danas poorao nešto više od 1ha,zemlja pijesak i nije bilo nekih problema..

Kaj se tiče zaoravanja biljnih ostataka moglo bi i bolje,tvoj ima malo drugačije predplužnjake pa neznam kako če radit,s mojima sam zadovoljan 95%.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
19061627.jpg
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
I ja sam danas isprobao svoga, bit ce koja slicica...
Plug radi za 10, ostala jedna mala parcela jos od zetve psenice pa je posluzila za probu


















Marko daj molim te popravi slike
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
plug ljepo ore ,al jebi ga vidi se da je zemlja slabo namočila ,trebalo je dva dana da pada,ni kod nas ništa bolja situacija:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Kićo..........

Svaka čast na plugu,,,vidim ljepo zaorava,,,,a i mf,,,,je za sve pohvale....:partyman::partyman:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Slike ispravljene8)

Uh kako se dobro pašu traktor i plug:D

Na koliko zahvata je taj plug,moj je negdje oko 140-145cm,i još ima mogučnost da se otvori za dvije rupe.

Kak MF ide s njim?
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
Decki hvala na komplimentima. MF ide dobro, igra se s plugovima, imam osjecaj da bi jos jednu brazdu nosio bez greske. Plug lovi 140, dubina je bila oko 25 a za duboko oranje cu ga suziti na 16 cola (120cm). Za njim ostaje lijepo odrezana i cista brazda a trava se nevidi da je postojala, nadam se da ce tako biti i sa okovinom. Šofer je bio gospodin stariji sin od kojeg nisam mogao doci na red niti jednu brazdu. Mali neda ćaći ni blizu...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
znaš kako se kaže kakav otac takav i sin,još ako bude i za ženske ko tata ,nemožeš bolje(šalaaaaaaaaa):axe:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
znaš kako se kaže kakav otac takav i sin,još ako bude i za ženske ko tata ,nemožeš bolje(šalaaaaaaaaa):axe:

U pravu si Ajkula. Ono drugo bolje da nije na tatu ahhahahaa

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=V2mKpeuFfuI[/YT]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
vidiš Kičo sinu ide oranje,znači posao ne bude propao a tebi vidim ide snimanje a i to se traži,stalno se neko ženi i nažalost umire pa evo tebi dobar posao,a plačanje ono kompenzacija,pozdrav cijeloj femili i tebi i navrati i u naš kraj sa plugom ,bude u našem selu 21 svjetsko čudo
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Danas sam našao vremena i oprao plug,nadam se da neče viš bit oranja do prolječa,malo sam se iznenadio kak dobro izgleda plug kad je opran:)


Uploaded with ImageShack.us
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
milo ti podne ,plug se sjaji kao da je nov,a imaš ti ljep komad garaže pod krovom za priključke ,sve 5 :prayer::prayer:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
milo ti podne ,plug se sjaji kao da je nov,a imaš ti ljep komad garaže pod krovom za priključke ,sve 5 :prayer::prayer:

Ko novi :)
Ovo je siloš čini mi se?? :D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
milo ti podne ,plug se sjaji kao da je nov,a imaš ti ljep komad garaže pod krovom za priključke ,sve 5 :prayer::prayer:

Iznenadio sam se i ja tako kak se ljepo sjaji:mrgreen:


@Šanana:da to immam jedan silos nadkriven,dimenzija 25×5m
 
B

BAGERISTA

Guest
E ovo se zove očiščeno.........:prayer::prayer:,nema se ča reč,nego da je plug sijajan,,ko da si gafarba,,,mada san mislija da je..
 
H

Hancamara

Guest
[/URL]

Ako si mislio da ovako poravimo slike ?
Mislim da ti je dobar izbor.Plug deluje O.K.

Majstore to je vrh sto se tice plugova, nema bolje!!!!!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
A dao sam si malo truda,ništa pretjerano:drinkers:

Sada ču još premazat daske i crtala s mješavinom trošenog ulja i nafte,pa da bude konzerviran;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh